Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
40-en túl jöttem rá, hogy anno tinikoromban a szexet/intim viszonyt teljesen összemostam a szeretet kifejezésével. Amit otthon nem kaptam meg, ölelést, stb. azt máshol kerestem. Szerencsére azért nem feküdtem le tudtam hol a határ, de így utólag azt is kihagynám. A lányomnál már nem szeretném elkövetni ezt a hibát, és szerintem Neked is hasonló a problémád. A szex NEM= törődéssel, figyelemmel, szeretettel. Az szerintem mindegy, hogy hanyadik alkalommal fekszel le, mert nekem akivel két nap után, azzal 13 évet maradtunk együtt, a mostani pedig tudom jól, az utolsó és végleges társam, szóval ettől még lehet igazi!
2015. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"2 hét utan àgyba bùjni?Ilyet màr egy érettebb 17 éves sem csinàl."


Hahaha! Én ezen röhögtem a legnagyobbat! Minél inkább elhagyja az ember a tinikort és érettebb lesz, annál inkább rájön, hogy a szex nem világ csodája, hanem az élet terészetes és élvezetes része, és nem kell heteket várni arra, hogy végre csinálni lehessen. Főleg, mivel már nem attól függ, hogy van-e kotonra, hogy az anyja adott-e rá, meg az se attól függ, hogy van-e hol csinálni, hogy anyáék nincsenek otthon.

2015. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo ! Nyilvan az őszinteség hianya erösen jelen volt az életetekben a gyermeked apjaval ,teljesen nem ismerted őt ,ha teljesen kettős életet tudott élni . Azt nem értem ,a gyermeket miért tartottad meg egyàltalàn ? Gondolom besikerült ..de abban két embernek kell döntenie ,hogyan tovabb ....
2015. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!