Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
51%
Tul sok idot nemigen szantal a gyerek apjanak a megismeresere sem, ha csak utolag derult ki, hogy csaladja van.
2015. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem aki kivan lelkileg annak pont nem egy "csak egy d*gásra kellesz" pasira van szüksége. Kérd a gyerek tartást, egyébként meg ne kommunikálj vele szexelni meg főleg ne. Egy kis törődéshez nem kell pasi de ha kéne akkor sem ilyen. Legközelebb meg jobban izzaszd meg azt aki udvarol neked
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
52%
Pedig kérdező,nagyon nekem sem jött le màs,mint a neked utoljàra kommentelőnek.A hangneme olyan,amilyen.Neked ehhez közöd kb.semmi.Sztem dühös,hogy ilyen nők vannak.Mennyi ideje ismerted a gyerek apjàt,ha utòlag derült ki a csalàdja?2 hét utan àgyba bùjni?Ilyet màr egy érettebb 17 éves sem csinàl.Akkor sem,ha sok időt töltöttetek együtt.Te egy-két szép szò utàn ùgy tàrod szét a làbadint a huzat.Te most itt azt vàrtad,hogy jajj szegény,elhagytàk a babàval.De inkàbb a gyereket sajnàlom,téged meg szànlak.Kérdésed sem a gyerekedről szòlt,hanem a szexeidről.Szexért cserébe törődésAgyad?Sosem fogsz megvàltozni!!!!!Ès mihelyt valamelyik férfitől azt hallod,hogy jaj de jo vagy,màr dőlsz is el,mint a liszteszsàk.Figyelmet ne vàrj.
2015. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, 3 hónapos gyerek mellett én nem bújnék kvázi idegenekkel ágyba. Mert igen, akit két hete ismersz, az idegen, hiába találkozol vele minden nap.

A gyerek apjától sem akarnék semmit úgy, hogy elhagyott engem terhesen és közben az is kiderült, hogy van egy kis családja. Vagy mit gondoltál, összejön még egy gyerek, aztán akkor hátha marad?

Egyszerűen naiv vagy.

2015. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Ti élvezitek ha bele rughattok az emberbe ugye? Koszonom de az ilyen kommentekre nem vagyok kiváncsi!
2015. okt. 28. 21:53
 26/53 anonim ***** válasza:
65%

Annyira buta vagy, hogy az orrodig se látsz. Majdnem 30 ember szajkózza, hogy veled, a hozzààllàsoddal van a probléma, de te mindenki másban keresed.


Akármit is mondasz, felelős, értelmes ember nem szül alkalmi kapcsolatba, félig ismeretlennek gyereket, és egy pár hónapos kisbaba mellett nem az a legnagyobb gondja, hogy kivel bújjon ágyba.


Gondolkodj már egy kicsit és gondolj a gyerekedre is! Azt az időt, amit a pasizásra fordíthatsz inkább a kisbabádra kéne áldozni...

2015. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen normális 2 hét után lefeküdni valakivel. Mindenki azt csinál, amit akar, mehettek szűzen is a házasságba, de azért megnézném én azt a statisztikát, hogy ki mennyit szokott várni a szexszel egy kapcsolatban, szerintem sokan két hetet sem és nem azért, mert k.urvák, hanem azért, mert felnőtt emberek, akiknek vannak igényeik. Amúgy egy pasi, vagy akár egy nő bármikor kirúghat, nem feltétlen attól függ, hogy mikor van szex. Különben sem azzal szeretnék megfogni egy pasit, hogy évekig nem teszem szét a lábam, egyébként már azzal sem lehet, mert keres másikat, aki szétteszi.
2015. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
40%
Jól van. Aztán védekezni sem kell, mondd csak? Kicsit több felelősségtudat és érzelmi kiegyensúlyozottság is szorulhatna azokba a lényekbe, akik szülni tudnak (jó, a másikokba is), nem? Egy vadiúj életet indított útjára csak azért, mert a gyermeki kis érzelmi szintjén kielégülést keresett. Ráadásul még csak nem is az ösztöni szex-szintről beszélünk, hanem egyéb igényekről, amik viszont kontrollálhatók, hiányukban is. Illetve hát jelen esetben nem. Nem nevelte fel vagy készítette fel ezt a szegény lányt senki az életre, most meg ez van. Minél idősebb, annál makacsabb az egó, annál nehezebben változik bármilyen irányba is. Elé kell helyezni saját magunknak a másik érdekeit. Egy meg nem született másikét is.
2015. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
82%
30 Ha ez nekem szólt, akkor a válaszom: de védekezni azt kell, fontos dolog. De hát már megszülte a gyereket, akkor most erről minek magyarázzak?
2015. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Lassan az lesz hogy hiba volt megszulni a gyereket jezus. Hidd el en rendbe jövök lelkileg es erősebb leszek mint valaha, teged viszont nagyon foglak sajnálni hogy semmi fele empátia nem szorult beléd csak szurkalodni es mocskolodni tudsz. KOSZI TOBB KOMMENT NEM KELL TOLED!
2015. okt. 28. 23:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!