Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom, hogy így alakult, és szerintem egy időre felejtsd el a férfiakat. Inkább arra koncentrálj, hogy növeld az önbecsülésed, hogy a gyerekednek olyan anyja legyen, akinek van tartása. Kitartás!
2015. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is a babaval legyel szeresd es minden szeretetdet o kapja meg. Es, ha nem is varod lehet jon a nagy Ő. Kitartast neked.

Bocsanat az ekezetekert.

2015. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg ne haragudj, ne vedd magadra, de nem csodálom a helyzeted. Én 20 évesen nem tudok magamnak találni egy törődő, valamire való társat, nemhogy akkor valaki egy újszólöttel... :(

Amúgy nem tudom, egyszer itt mintha emlitette volna valaki hogy lehet egyedülálló apákkal ismerkedni valami oldalon. De tényleg nem tudom a nevét...


Mindenesetre kitartást! És sok erőt!!!

És ne hagyd magad neki, hidd el, ne szolgáltasd ki magad!!!

2015. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
78%

mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, ...


Nem törődést kapsz csak kihasznalast....es megjobban megalazkodnal.

En pl le nem tudnek vele ugy feküdni hogy terhesen elhagyot es pofátlanul ujjra sexre hajt holott a gyermekére nem tart igényt.inkabb 100mas emberek fekudnenk le mint vele 1x is.


Bar a te hozza alasodat sem ertem.miaz hogy felkérésnek es elfogadrnad a sex es semmi mast"törődés alapon?"

Sex hianyzik vagy a társ?


En pihenenk es csak a gyermekemnek elnek...tudod nehez lesz most kapcsolatot letesitened 3honapos baba mellet. Szerintem ne ez legyen a legnagyobb problemad....hanem inkább az ha jon egy ferfi az életedben akkor ne "apukát"keresd benne illetve nem kell par ismerkedés mellet lefekudnod vele!!

Mert ha ilyen törődésre vágysz akkor hamarosan érkezni fog a kisteso különböző apától es ujjra egyedul maradsz.

Elgondolkodnek azzon hogy miert is csal sexet akarnak tolem?

2015. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%

Gyerektartasert azert perelnem. Sot szerintem azt kotelesseged is lenne, hiszen az nem a te penzed, hanem a picié!!

Amugy meg lelkiismeretfurdalast kell mindenkiben rogton az elejen kelteni, hogy "sokan becsaptak mar, de ugye te mas vagy, te egy rendes srac vagy,te nemkihasznalni akarsz" es akkor aki korrekt, es csak az kellett volna, akkor az elkullog csendben, aki meg komolyan gondolja az meg akkor csak meg is marad. De hat fel a fejjel, nincs meg semmi veszve, bizz benne, h elobb utobb jon egy korrekt ficko, aki gyerekkel is elfogad. :)

2015. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem szexet vagy apukát keresek csak figyelmet es törődést. Talán ha le fekszem vele kapok nemi figyelmet tudom idő kell es máshogy fogom látni a dolgokat csak most nagyon nehéz.
2015. okt. 28. 17:57
 7/53 anonim ***** válasza:
66%
Miért bújsz ágyba azonnal mindenkivel?
2015. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
2 het folyamatos ismerkedés napi szinten találkozó szerinted azonnali agybabujas???
2015. okt. 28. 18:00
 9/53 anonim ***** válasza:
60%
Igen, két hét azért igencsak rövis idö!
2015. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem hogy nehez....foleg igy higy elhagyott terhesen.

Nem gyulolod kepes lennel vele sexelni,szerintem azert mert nagyon szereted!

De ezek utan akkor tartom a pasid eszét,ha normalis nőként ismert volna meg akkor nem keresett volna fel ujjra hogy "sex es semmi mas" o mar ismer teged is tudja hogy hogy ugyis magkap!


Tudod ha máskép gondolkoznal lenne a viselkedésed akkor valoszinu nem lepne le mindenki a dugás utan!

2015. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!