Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 41/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
31%
Jol megérdemelt szabadsàgomat hadd töltsem azzal amivel szeretném.Köszi.Erről ennyi.Nem a nőn pörgök a te szavaiddal élve,hanem a tiedhez hasonlo felfogàsokon.Hàl Istennek nem sok van belőle.Mindenki bunkò meg pszichiàtriai eset,aki nem ért egyet azzal,h nagyon jol tette,h olyannak szült akiről annyit nem tudott h csaladja van meg a hasonlo dolgai.Ès igen,tegyük szét a làbunkat a nagy szeretethiànyban.Lehet h még gyerek is lesz belőle sebaj.Na aki vele azonosulni tud,az hasonlo erkölcsökkel és önértékelési zavarokkal küzd meg ilyen mentàlis gondokkal.Tehàt inkàbb te vonulj a pszichiàtriàra.
2015. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
82%
41 Nem értékrendről van szó, hanem a stílusodról, az az elfogadhatatlan, nem az ahogyan gondolkozol. Próbálj kicsit empatikusabb lenni és rugalmasabb, nem mindenki egyforma, szerencsére. De senki nem állította azt sem, hogy optimális a szeretőnknek gyereket szülni. De mivel nem ismerjük a pontos helyzetet nem kell ítélkezni, nem tudjuk, hogy a kérdező mit tudott a párjáról és mit nem. Egy biztos, ha valaki éppen bajban, vagy rossz hangulatban van akár, nem azzal segítünk neki, ha minden szemétnek elhordjuk. Még akkor sem ha ezt egy fórumon, szórakozásból teszed, mert lehet, hogy az illető komolyan veszi és neki rosszulesik. Lehet emberségesnek is lenni, az is szép erény, nemcsak az, ha vársz a szexszel x ideig.
2015. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
11%
Ha màr Te normàlis hangnemet vettél elő,engedd meg,hogy én is ezt tegyem és elmondjam véleményemet.A stilusom elfogadhatatlan.De hogyne hùznàm föl magam,mikor hatvanezren magyaràzzuk neki ugyanazt és mégcsak a problémàt sem érzékeli. Ès hogyne lennék empatikus,ha most a gyerekével lenne elfoglalva,nem azzal,hogy NEKI MI KELLENE.Természetesen nem làthatjuk a pontos helyzetet,mégis azt gondolom,azt azért illett volna tudnia,hogy a férfinak csalàdja v.an...Nem a csajon pörögtem,de a Gyerek dologért ölni tudok.Mert nem lenne semmi baj,ha naiv,stb.De itt baba van,amire minden jò érzésű ember ùgymond ugrik...
2015. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
37%
Jajj.Őrület...Kàr,hogy én vergődök a gyerekeden.Ez tényleg gàz.Te tettél fel kérdést...Ès igazad van.Inkàbb a pelusozàssal kapcsolatos kérdéseket kellett volna feltenned,vagy bàrmit,AMI A GYEREKEDDEL KAPCSOLATOS. Kedves kérdező,vagy ki vagy,dehogy hordalak én le téged.Pont téged?Igy van jòl minden!
2015. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
77%
45 Az alapkérdésben ez a mondat is benne volt: "Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.". Nem hiszem, hogy jogom lenne azt feltételezni, hogy a kérdező nem törődik a gyerekével, csak azért, mert vannak szexuális szükségletei. Sok szülőnek 3 hónapos gyerek mellett van már erre igénye. A szex egy másik része az életnek, mint a gyereknevelés, de mindkettő nagyon fontos. Ugyanakkor továbbra is azt gondolom, hogy egy ilyen sebezhető lelkiállapotban nem biztos, hogy megfelelő férfit talál az ember, mert a szeretetéhség általában éppen a legalkalmatlanabb személyek karjaiba szokta sodorni a nőket, lelki sérülés pedig szerintem már így is van elegendő, nem kell tetézni a bajt.
2015. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
18%
Nézd,visszaolvasgattam a megmaradt:-) vàlaszokat,szò szerint butànak nevezték,hülyének egyenesen provokatìvnak.Most akkor mindenkin kiakadhatna.Èn azt is elfogadom,hogy rögtön beirt,hogy jajj köszönöm,hogy megvédtél...Egy felnőtt gyerekes asszonyt miért kell megvédeni?Hisz meglett nő gyerekkel.Màrpedig az megvédi magàt.Nem idegeneknek kell megvédeni.Na jol van.Èn màr nem tudok mire gondolni.Szexért cserébe figyelem,két hét ok,ilyenek.Szerinte jò.Mindegy.Èn nem bàntom,őt,Isten ments.De olvassa vissza,mindenki egyöntetű véleménye ugyanaz.Van gond,de nem látja,kalap ennyi...
2015. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
18%
Meg hàt ha magàt a gondot nem làtja,ami vele van,nincs miről beszelni.Foglalkozni sem kell vele,majd foglalkozik vele az élet.Ahogyan valaki leìrta a teknősös hasonlattal...Oh,hadd legyen.
2015. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Kezdem azt hinni te komolyan beteg vagy. Szepen megkertelek ne irj a kerdesem ala de te csak fujjod a magadét. Esetleg ha meg tanáccsal is akarsz szolgálni ebben a stílusban nem fogadom el. Minden de tényleg minden szavamba bele kötsz. Ujra megkerlek!!! Ne irogass ide!!!!!!!!!!!
2015. okt. 29. 15:30
 49/53 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj magadba nézni, és most ne a férfiak társaságát keresd elsősorban. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, és nyilván te is nagy részben tehetsz arról, hogy milyen helyzetbe kerültél. Azt kellene magadban megvizsgálni, hogy hogy hagyhattad, hogy a gyereked apja hónapokon /éveken keresztül átverjen. Nyilván nem volt köztetek őszinte kapcsolat. Gondold át, hogy TE hol hibáztál. Milyen jelekre kellett volna figyelned.

Arra is gondolj, hogy egy kismama általában nem minden férfi álma. Ha közelednek feléd, és neked nem elég a szexkapcsolat, akkor legyél óvatos, és alakíts ki igazi kapcsolatot, mielőtt lefeküdnél valakivel, hogy elkerüld, hogy kihasználjanak.

Van egy ismerősöm, aki mindig csak "arra" kell a férfiaknak. Mondtam neki ezerszer már, hogy ne feküdjön le mindenkivel az első jó szóra. De ő azt mondja, hogy felnőtt emberek között ez a hozzáállás nem lehet baj... A gyakorlat viszont nem őt igazolja, mert mégis mindig elhagyják, vagy csak szeretőnek tartják. De sosem látja be, hogy ez az ő hibája lenne. Te ne legyél ilyen, térj észhez.

2015. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
69%
Visszanéztem màr ide,hàtha vàltozott valamit a kedves kérdező,de làtom nem sikerült.Oda írogatok,ahova akarok.Na akkor itt aztàn mindenki beteg,mert attòl,hogy neked nem tűnt fel,mindenki ugyanazt írja.Amugy most jut eszedbe,hogy kihatnak a gyerekedre a dolgok?Elmondok neked valamit.Egy magzat a léte első.pillanatàtòl fogva érez minden rezdülést az anyaméhben.Vásàrolj könyveket és olvasgasd.De hallod egyöntetű vélemények vannak.De élj kedved szerint.Csak az a baj,hogy nemcsak te làtod kàràt.Istenem...
2015. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!