Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Egybekent nem hiszen hogy a randi számához lenne köze, nem egy nem kettő ismerosom van ahol elso találkozón megtörtént a szex es mar évek óta egyutt maradtak. A lelépos pasi mar az elején tudta hogy elfog hagyni szex utan. Azt mondta amit hallani akartam.
2015. okt. 28. 18:07
 12/53 anonim ***** válasza:
36%

"Gyerektartasert azert perelnem."

Én meg önismeret hiánya miatt perelném, baby! Nem szex-szel kell figyelmet kieszközölni! A tanácsod meg ezzel a bűntudat-keltéssel, hát jó isten. Kell valamilyen szisztéma a védelemre, na de ilyen? Hány éves vagy, 8?

2015. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
A gyerek apja pedig a jóságom es a mostani lelki állapotom használja ki.
2015. okt. 28. 18:08
 14/53 anonim ***** válasza:
63%
Na viszont, ha ezeket átlátod, az nagyon szuper! Ám van egy sejtésem, hogy ugyanígy láttad mindezt folyamatában is.:/ Így akkor újból és újból belelépsz ugyanabba a csapdába, csak mert pillanatnyi törődésre van szükséged? Én megértelek, tényleg. De ez felelőtlenség, mind magad, mind pedig a gyerek felé. (Hány gyerek lesz még ugyanezen okból..)
2015. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Nem! Egy egy jo pillanatomba tudom ezeket a lelkem megis mást mond! Tudom erősnek kell lennem meg persze az idő csak tényleg nagyon nehéz.
2015. okt. 28. 18:14
 16/53 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem most hanyagold a pasizást jó pár hónapig. Vagy vállalj be egy csak szex kapcsolatot, de akkor te is tartsd magad ahhoz, hogy ez csak a szexről szól. Egyébként szerintem a családod támogatást élvezd most, mert láthatóan nem vagy készen egy kapcsolatra. 3 hónapos gyerek mellett amúgy is baromi nehéz pasizni.
2015. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
67%
Te tényleg ilyen naív és hülye vagy, vagy csak provokatív kérdés?
2015. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Nem provokatív. Hülyének se tartanám magam egyszerűen csak kivagyok lelkileg.
2015. okt. 28. 18:35
 19/53 anonim ***** válasza:
43%

Az amúgy megvan, hogy a pasik udvarlással érik el a szexet? Ezt szerettem volna megosztani veled, meg is teszem most, az egyik kedvenc tanmesém:


Egyszer egy skorpió érkezett a folyóhoz. Mivel nem tudott úszni, megkérdezte a teknősbékát, nem vinné-e át a túlsó partra. Mese az életből ..

A teknős nem vállalta, azzal indokolva:

- A folyó közepén megszúrsz, és meghalok.

A skorpió erre azt válaszolta:

- Ha te elmerülsz, én is megfulladok, több eszem van annál, minthogy megszúrjalak.

A teknőst ez meggyőzte, és elindult úszva a skorpióval a folyóba. Ahogy a közepére értek, a skorpió megszúrta a teknőst. A teknős haldokolva megkérdezte:

- Mégis miért tetted? Most mindketten meghalunk!

- Mert én ilyen vagyok, ilyen az én természetem.



Milyen király, nem igaz? Nagyon jó poén! Üdv az életben.

2015. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem minden férfi egy paraszt, csak megjegyezném.
2015. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!