Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen ossze törtem, hogyan...

Teljesen ossze törtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom van egy 3 honapos babam az apja elhagyott terhesen mint kiderült családja van de ez mas sztori. Nemrégiben felkeresett azt hittem en naiv hogy a gyerek miatt de nem csak szexet akart. Teljesen ossze törtem lelkileg, közbe itt a baba szüleim nővérem sokat segít de megis hianyzik egy társ. Ossze ismerkedtem időközben egy fiúval akivel 2 het utan le feküdtünk majd angolosan távozott hogy csak szexet akart mit gondolok en ( udvarolt es stb). Ugy erzem teljesen ossze törtem lelkileg mar azon vagyok fel keresem a gyerek apját legalább szexet cserébe kapjak egy kis törődést, de aztán nagyon megalázva éreznem magam. Felek ki hat a gyerekre ez a kedély állapot.
2015. okt. 28. 17:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
43%

Ah,hallod,reménytelen eset vagy.Olvasgasd mar vissza,amit írtunk.Èrtelmezni sem tudod.

Akkor empàtia: ajnàrozni egy olyat,aki 2 hét utàn összefekszik valakivel, olyannak szül,akiről nem tudja:hogy a pasasnak családja vab, szétteszi a làbàt ennek mégegyszer, az meg hab a tortàn, hogyost sem a gyereke a legfontosabb(hisz pàr sorodban ròla alig eseik szò,ellenben arròl,hogy te mit akarsz,annàl több)hanem az a lényeg,hogy most is legyen hapsi.

Empàtia...Hmm.Màs dimenzò a tied.

Te ne màsokat sajnàljàl hallod.Mindegy,butàbb vagy,mint azt gondoltam.De màr arra is gondolok,hogy kamukérdés.Mert nem lehet valaki ilyen...Sok erőt kivánok ehhez az erősebb leszek lelkileg,mint valaha dologhoz,de neked totàl meg kellene vàltozni.Ùgy alapjaiban a felfogàsodnak,értékrendednek,önbecsülésesnek,addig meg ezzel az ésszel sokszor fogsz pofàra esni.

Egyelőre reménytelen vagy.A legbosszantòbb az,hogy ilyen vagy és màsokat sajnàlsz.Meg az,hogy sajàt igényeiddel törődsz.

2015. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
33 Ez egy olyan oldal, ahol kérdésekre válaszolunk. Mocskolódjál valahol máshol, mert erre nemcsak a kérdező, hanem szerintem mások sem kíváncsiak. nyilván nem fekszel össze te senkivel 2 hét után, mert kétlem, hogy ilyen stílussal bárki ágyba bújna veled. Ha mégis szeretnél szexet azzal véletlen se várj 2 hetet, mert addigra régen elszalad a jelölt, ha nekiállsz vele beszélgetni, a te esetedben az 5 perc várakozási időt javasolnám.
2015. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
59%

Nem másokat kell sajnálnod kérdező, hanem azon dolgozni, hogy te megváltozzál.


Nem más hibája, hogy pofáraestél, hanem a tiéd. Szerinted miért van, hogy mások évekig együtt élnek, házat vagy lakást vesznek, sokan meg is házasodnak a gyerekvállalás előtt és nem x hónap után szülnek egy ismeretlennek? Mert előrelátóak, felelősségteljesek veled ellentétben.


A legrosszabb az egészben tènyleg az, hogy nem a gyermeked boldogsága és nyugalma az első neked, hanem hogy valaki foglalkozzon veled. Vedd már észre hogy szülőkén te tartozol felelősséggel a gyermekedért és nem mások érted!

2015. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%
#31, semmit, de láthatóan nem tud történni olyan az életében, ami kiugrási pont lehetne ebből az érzelmi infantilizusból, szóval mégegyet vagy mégtöbbet ugyanezen okból kifolyólag ne szüljön, ennyi hozadéka lehet a magyarázásnak.
2015. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
87%

Bunkók vagytok! A kérdező legalább őszinte volt, megmondta, hogy szeretetre vágyik. Most azzal csesztetni, hogy korábban miket hibázott, szerintem teljesen felesleges. Mindenki hibázik. Én becsülöm pl. hogy megszülte a gyereket, azt pedig megértem, hogy társra vágyik. Ilyenkor az ember könnyebben benézi egy férfi szándékait. Éppen ezért javasoltam, hogy egyenlőre ne erőltesse a párkapcsolatot.

Nem tudom miért itt töltitek ki a dühötöket, vegyetek boxzsákot inkább.

2015. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 rrrrrreennnnn ***** válasza:
43%

Nem tudom,a 10:31 nekem akart-e szòlni.Mindenesetre nevetség.Oh jaj bunko vagyok,mert ennek a libànak még most sem esett le mi a gond.Ès még most sem a gyermeke az első meg egyszerűen nem fogja fel a tetteit.Nem szàmìt.Te is magadbol indulsz ki...Nekem normàlis életem van,s ezt azt gondolom mindent bizonyìt.De ilyen embereknek nem kell bizonygatnom semmit hallod.

Minden hatàstalan sajnos. Igaz közmondàs:"Ùrtòl és bolondtòl mentsen az Isten"(itt az utobbirol van szò)

2015. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
52%
36 Dühöngj csak nyugodtan. Nem tudtam, hogy a pszichiátrián is van wifi. Baromi normális életed lehet, napok óta itt pörögsz és egy ismeretlen nőn rágod magad. Nálad szerencsétlenebbet most nehezen tudok elképzelni.
2015. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
51%
Ja és egyébként nézz csak vissza, elkezdték törölgetni a moderátorok a hozzászólásaidat :) Na akkor ki a hülye?
2015. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki bunkó, a szeretethiányos nők meg nyugodtan potyogtassák a kölköket, hiszen a szex idejére törődtek velük! Édes istenem. Majd akkor te eltartod a jövevényeket.
2015. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
70%
Na alloka te vagy a másik fele. Komolyan mondom nem tudom mit csinálnék ha ilyen hülyén látnám a világot, mint te. Ki a frász beszélt arról, hogy hogyan védekezik, hány gyereket fog szülni, akar-e egyáltalán. Fárasztó vagy. Ha nem tudtad volna a szex manapság már nem egyenlő a gyerekcsinálással, csak van, hogy esetleg becsúszik, de nem feltétlenül többször egymás után. Sőt gondolom, ha valaki már egyszer véletlen teherbe esik, utána jobban fog vigyázni, legalábbis így logikus.
2015. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!