Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemsokara meghazsodok, de az...

Nemsokara meghazsodok, de az uj nevemmel kapcsolatban nagyon nem tudok dulure jutni a szuleimmel. Mit tennetek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy rettenet hosszu nevem lenne, ha felvennem a ferjem nevet, es a sajtomat is megtartanam. Az en lanynevem Temesszentandrassy-Kiss, mivel kotojelesen megkaptam Edesanyam vezeteknevet is. A ferjem neve Popovics. A szuleim nagyon kiborultak, mikor azt mondtam, hogy nem tartom meg a lanynevem, szerintuk egyertelmuen Popovics-Temesszentandrassy-Kiss kell, hogy legyek. Mondanom se kell, hogy ez durva lenne. Nem akarom oket se megbntani, es tudom, hogy az en dontesem, de akkor is kellemetlen a helyzet. Erveltek azzl, hogy ez egyedi stb. Tudom, hogy rettenesetesen megsertodnenek. Jart valaki igy?
2015. júl. 2. 22:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
66%
a kérdező mindenkit lepontoz, pedig tényleg segítő szándékúak a hozzászólások. de kérdező, ha ilyen makacs vagy, csak nevettesd ki magad a neveddel. sajnálok embereket, akiket így hívnak, hogy Bugyi meg Popovics meg B*zi, erre valaki azzal jön, hogy magától venne föl egy ilyen nevet! kész.
2015. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
97%
ha elég érettnek érzed magad a férjhez menéshez, akkor állj ki a mellett a név mellett amit te akarsz! mi ez óvoda?
2015. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
39%
nekem konkrétan volt Popovics nevű osztálytársam, mi Popsinak hívtuk, de volt, aki Popónak
2015. júl. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé tahó, útszéli dolog valakinek a neve miatt szívni a vérét. A családnév nem egy választott dolog általában.
2015. júl. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
60%
igen, a kérdező mellett azt is meg kellene oldani, hogy a gyerekük ne kapjon ilyen nevet, mert kikészítik a suliban.
2015. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
88%
#54 ha nem választott dolog, akkor miről beszélünk már hat oldal óta? azt hittem, épp a névválasztás a téma :D
2015. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!