Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi idős baba jelenlétében...

Mennyi idős baba jelenlétében nem illik már szeretkezni?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiúnk van, még csak 1 szobás lakásban lakunk, a kiságya a szobánkban van. Nem tudom, hogyan látja ő azt, amit csinálunk. Nem tudom, mire emlékezne később.


Egy barátnőm mondta, hogy az ő 2 éves kislánya azt hitte mikor látta, hogy az apja bántja az ő anyját és sírt.


Mi mindenesetre megvárjuk, hogy ő elaludjon és igyekszünk takaró alatt maradni. De azért nem tudom, mi az a kor, mikor már nem szabadna egy babának a szobában tartózkodnia.

(Hamarosan költözünk és saját szobát kap.)



2015. jún. 17. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
76%
Tehát aki nem a gyerek mellett szexel, annak tönkremegy a házassága. Ez ám a konklúzió!
2015. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
38%

Ennél bonyolultabb, utolsó, lásd az előző "visszakérdést"... ami sajnálatosan tökéletesen igazol engem.

Amire meg kb az a válaszom, hogy bizony van, aki komolyan gondolja a párkapcsolatát és a párját is, és nem csak egy alárendelt eszköz számára, aki legyártja a gyereket, majd finanszírozza... furcsa, mi?

2015. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az a furcsa,hogy valaki a gyerekét nem tiszteli annyira,hogy ne mellette kufircoljon. Az én férjem elég nagy étvàgyù,de eszébe sem jutna a gyerek mellett csinálni.
2015. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
25%
#53, nem igazán értem, hogy ennek a dolognak mi köze a tisztelethez? Szerintem annak van köze hozzá, hogy mondjuk 15-16 év múlva én se kapok idegbajt, ha a szobájából egyértelmű hangokat hallok, és nem kezdek őrjöngeni, ha hajnalban az aktuális párjába botlok a konyhámban:)
2015. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
35%
Nocsak, nocsak! Ez a "bekes hangulat" csak nem a korabbi evszazadokon at gyerekeik mellett szexelö szülök miatti lelki serüles következmenye (generaciokon at)?! :D
2015. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
0%

A Ranschburg Jenő valaszat miert nem pontoztatok le? Talan ö jobban tudja, mint a lepontozottak?!

(Irja az elejen, h pszichologusok között is örökös ellentmondas.)

2015. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha megnézed, az alatt a cikk alatt az nlcafen ugyanúgy vita van, mint itt... ez egy olyan kérdés, amit a különböző emberek különböző módon gondolnak... van ilyen:)

(mindamellett érdekelne, hogy az "ő aztán nem, soha" nézőpontot képviselők hány százaléka volt valóban abban a helyzetben hosszabb ideig, hogy adott össz-vissz 1 db szoba... mert elméletben persze mondhat mindenki, amit akar, a valódi nézőpont a gyakorlatban derül ki...)

2015. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
56-os, olvasd már el még egyszer azt a cikket. Ranschburg nem azt írja, hogy abban van vita a szakemberek körében, hogy szexeljünk-e a gyerek előtt, arra egyértelműen azt mondja, hogy ne. Abban van vita, hogy egy szobában aludjanak-e a gyerekek a szülőkkel. Azért nagyon nem mindegy.
2015. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
53%
"Abban van vita, hogy egy szobában aludjanak-e a gyerekek a szülőkkel. Azért nagyon nem mindegy." - azért a kettő, ha nem is 100%-ig, de nagyrészt következik egymásból...
2015. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
0%
A kettőnek konkrétan SEMMI köze egymáshoz.
2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!