Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi idős baba jelenlétében...

Mennyi idős baba jelenlétében nem illik már szeretkezni?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiúnk van, még csak 1 szobás lakásban lakunk, a kiságya a szobánkban van. Nem tudom, hogyan látja ő azt, amit csinálunk. Nem tudom, mire emlékezne később.


Egy barátnőm mondta, hogy az ő 2 éves kislánya azt hitte mikor látta, hogy az apja bántja az ő anyját és sírt.


Mi mindenesetre megvárjuk, hogy ő elaludjon és igyekszünk takaró alatt maradni. De azért nem tudom, mi az a kor, mikor már nem szabadna egy babának a szobában tartózkodnia.

(Hamarosan költözünk és saját szobát kap.)



2015. jún. 17. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
38%

Na de épp ez az, hogy egy kicsi gyerek nem fogja fel, hogy ez szeretetből történik. Csak azt, hogy két ember fura dolgot csinál, fura hangokat ad ki, és az egészet nem érti.


Amíg nem érti meg, vagy nem érzi át, mi a szexuális vonzalom, addig neki ez egy furcsa és idegen dolog lesz.

2015. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem szexelnénk gyerek mellett. Legyen akármilyen pici.

Aki nem tudja megoldani máshogy, annak elég szegényes a fantáziája.

2015. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
24%

Ja, mennyivel jobb a konyhában az asztalon, nem? Majd reggel meg ott reggelizik a család.

Ugyan már, nem mozizik a gyerek kozben.

2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
67%
#22, akkor te terhesen se? Soha? :)
2015. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
77%
Én még a macskámat is kizavarom ha együtt vagyok a férjemmel. Érti nem érti a gyerek, én egyszerűen nem lennék képes szeretkezni a férjemmel ha valaki más is van a szobában.
2015. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
68%

Egy szobás lakásban valóban nehezebb megoldanotok..


Az én kisfiam 3 éves lesz és most is emlékszik olyan dolgokra is, ami 1,5 éves korában történt, sőt olyan személyeket is felismer képen, akiket ilyen idős korában látott utoljára és mi nem beszéltünk azóta neki róluk. A képzetáramlás lélektani fogalom esetleg mond valamit?! Pici gyerekeknél is megjelenik a szülőben felmerülő érzések, képek anélkül hogy beszélne neki a szülő róla. Nem véletlen, hogy pl. a gyermekpszichológiai anamnézis része a rajzelemzés, ez alapján hívható le információ a gyermekben zajló eseményekről. Gyakran találkozni itt olyan képekkel, amiket a gyermek eredendően "nem kellene tudnia". Ugyanilyen formán gyakori ezáltal a projektálás a gyermek részéről, mert a viselkedésében visszatükröződik a szülő distressze.

Javaslom az új lakást, számotokra is kellemesebb lesz a külön fészek.

2015. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki akkora lakásban lakna, ahol mindenkinek van külön szobája... csak nem mindenkinek van rá lehetősége...
2015. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
36%

En mar irtam a velemenyemet, tehat mielött kialakul benne, h "en-anya külön szemely vagyunk", azaz amig az anya erzeseit veszi at, addig hangok nelkül elvileg nem ugyanazt eli meg, mint amit az anyamehben is atelt? (Ott is az anya erzeseit veszi at.)

A szegenyes fantaziat felhozo azert kivancsi lennek, hol oldja meg, miutan a gyerekek legkesöbb 1 eves kor utan mobilak. Haztetön? (Es addig egyedül hagyja a gyerekeket?!) Ja es gyekenyt a falra minden helysegben, ami visszaveri a hanghatasokat? Nem olyan egyszerü ez, es bar nekem nem okoz gondot, megertem a kerdezöt es azokat, akiknem gondot okoz.

Ettöl függetlenül en is olyan tipusu vagyok, h gyerekek elött nem tudnam jol erezni magam szex közben, soha, semmilyen eletkorban, ill. mint irtak, "még a macskámat is kizavarom ha együtt vagyok a férjemmel" (mar ha lenne macskam). Lepergett a szemem elött nehany sok-kis-allatarto szexualis elete, pl. a szomszedunke, milyen körülmenyes is lehet naluk. :D 2 kutya, macska, a 3 tengerimalac, akvariumbol a halak kitelepitese (:D), de volt mar sündisznojuk, vakondjuk, es akkor a 2 (jarni tudo) gyereke is ott van.

2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
34%

Hinta, palinta,

Régi dunna kiskatona,

Ugorj a Dunába, zsupsz!

2015. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
48%

"Aki nem tudja megoldani máshogy, annak elég szegényes a fantáziája."

"Menjetek konyha,fürdő ;) izgalmas pl mosogép tetején vagy zuhanyzóban :)" - lehet, hogy szegényes a fantáziám, de ilyen körülmények között kb egy biológiai szükséglet elintézése gyorsb...t tudok elképzelni, de nem egy szeretkezést... nem mondom, nagynéha az is jól tud esni... na de állandóan, csak azt? Ennek tükrében viszont nincs semmi csodálni való abban, ha valamelyik (akármelyik) fél idővel keres olyan lehetőséget, ahol szeretkezni tud... valakivel...

2015. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!