Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi idős baba jelenlétében...

Mennyi idős baba jelenlétében nem illik már szeretkezni?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiúnk van, még csak 1 szobás lakásban lakunk, a kiságya a szobánkban van. Nem tudom, hogyan látja ő azt, amit csinálunk. Nem tudom, mire emlékezne később.


Egy barátnőm mondta, hogy az ő 2 éves kislánya azt hitte mikor látta, hogy az apja bántja az ő anyját és sírt.


Mi mindenesetre megvárjuk, hogy ő elaludjon és igyekszünk takaró alatt maradni. De azért nem tudom, mi az a kor, mikor már nem szabadna egy babának a szobában tartózkodnia.

(Hamarosan költözünk és saját szobát kap.)



2015. jún. 17. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
38as véleményét osztom!
2015. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
0%
30-as, szerintem inkább az lehet a gyors b...ás, amikor egyesek a gyerek mellett a takaró alatt kussban elintézik egymást.
2015. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%
#42, miért, ott szerinted mi a "time-pressing", és miért kellene "kussban"? Sikítani a szomszéd helyiségben se lehet nagyon, ebben gondolom egyetértünk...
2015. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
50%
Ja, hogy ti premier plánban, órákon keresztül nyögtök, hörögtök a gyerek mellett. Csak gratulálni tudok.
2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
31%
#44, miért jelentene az "egy szobában" premier plánt és a szülők ágya mellé tolt gyerekágyat egyben? Térelválasztóról pl. tetszettél már hallani? :)
2015. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
43%

De tényleg! Valakinek van kedve egy "szép, romantikus" szeretkezést összehozni úgy,hogy ott van a gyerek?

És igen, nekem a takaró alatt gyors numera hasonlít inkább a b..záshoz. Mert,hogy normális szeretkezést nem igazán lehet lezavarni takaró alatt.

És igen, ha csak minimális hely van a konyhában, vagy a fürdőben, akkor is ott oldanám meg,mint a gyerek előtt. Még,ha alszik, akkor is.

2015. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
71%
"És igen, ha csak minimális hely van a konyhában, vagy a fürdőben, akkor is ott oldanám meg,mint a gyerek előtt. Még,ha alszik, akkor is." - nem tudom, én valahol úgy hallottam, hogy ehhez a dologhoz 2 ember kell, 2 emberen múlik...
2015. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
38%
Nézd 45-ös, nekem mindegy, hogy ti, a kérdező meg még néhány aberrált mit csinál. Majd az idő eldönti, hogy kiből lesz normális felnőtt. Aki éjszaka nyugalomban tud aludni miután a szüleitől meghallgatott egy altatódalt, vagy abból, aki p..nacsattogást és nyögéseket hallgat éjszaka.
2015. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
46%

Tudod, az idő sokkal hamarabb eldönt valamit... az, hogy kit érint az első gyerek születése után 2-3 évvel fellépő első válási csúcs, és kit nem.

A másikról meg annyit, hogy én a kölcsönösség, az "élni és élni hagyni" elvét vallom... nem fogom a saját szexuális életem a minimálisan szükségesnél jobban alárendelni a gyereknek, de a másik oldalról meg abba sem vauzok bele, hogy a gyerek - a törvényes korhatár elérése után - kivel, hol és hányszor...

2015. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
22%

"Tudod, az idő sokkal hamarabb eldönt valamit... az, hogy kit érint az első gyerek születése után 2-3 évvel fellépő első válási csúcs, és kit nem."

Magyarul beáldozod a gyerekedet, hogy el ne hagyjon a férjed.

2015. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!