Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek azzal az informáci...

Mit kezdjek azzal az információval miszerint a nagy fiamnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Illik tudni hogy autószerelő, a családi otthon garázsában szokta végezni a munkáját, tehát nem az ő jelenlegi otthonában.

Utóbbi időben amikor haza értem a munkaidőben, ott volt egy nő, egy kb 10 évvel fiatalabb.

Semmi jelentőségét nem láttam, biztosan az ő autóját is szereli.

Ma is itt volt, és a lakásból jöttek ki, és igen elpirultak mikor megláttak engem és a másik fiamat.


Ekkor a kisebbik fiam is megjegyezte hogy a másik munkahelyen ami pedig vele közös ott is sűrűn megjelenik a hölgyemény.

A múltkor is nagyban kávéztak (benzinkút).

Lehet én aggódom túl de azt érzem hogy több ez köztük mint munka kapcsolat.

De a legelkeserítőbb hogy van egy menyem és egy unokám.

Mi történik most??? Mi legyen most?? 53/N


2015. jún. 9. 21:56
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Na, kiderült a végére, hogy a megcsaló férfi anyja lehet a hibás a megromlott családi viszonyokért. Bravó!
2015. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!