Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek azzal az informáci...

Mit kezdjek azzal az információval miszerint a nagy fiamnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Illik tudni hogy autószerelő, a családi otthon garázsában szokta végezni a munkáját, tehát nem az ő jelenlegi otthonában.

Utóbbi időben amikor haza értem a munkaidőben, ott volt egy nő, egy kb 10 évvel fiatalabb.

Semmi jelentőségét nem láttam, biztosan az ő autóját is szereli.

Ma is itt volt, és a lakásból jöttek ki, és igen elpirultak mikor megláttak engem és a másik fiamat.


Ekkor a kisebbik fiam is megjegyezte hogy a másik munkahelyen ami pedig vele közös ott is sűrűn megjelenik a hölgyemény.

A múltkor is nagyban kávéztak (benzinkút).

Lehet én aggódom túl de azt érzem hogy több ez köztük mint munka kapcsolat.

De a legelkeserítőbb hogy van egy menyem és egy unokám.

Mi történik most??? Mi legyen most?? 53/N


2015. jún. 9. 21:56
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Szerinted. Többek szerint meg tartozik. Még elismételheted párszor, de ettől nem fog megváltozni mások világképe.
2015. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Miért nem mentek inkább szobára? Ezért van itt ennyi felesleges hozzászólás.

Én megemlíteném a fiamnak hogy beszélnek az emberek, és nem lesz ez így jó. Nem oktatnám ki de tudtára adnám, hogy ha esetleg mégis van valami, gondoljon a gyerekére.

2015. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

58%-os, azert ez a "nem tartozik rad" dumatol kicsit akadjal mar le. Sokan atsiklotattok felette, de a kerdezo hazaban fogadta a nocit a fia. Na hat ennel kevesbe undorito dolgot tudok elkepzelni, hogy hozzam hozza fel, es en fogjam be a pofam, ha ez nem tetszik.

Szoval ha a fia van olyan hulye, hogy kepes ezt igy csinalni, akkor azert szamithat a kerdesekre.

2015. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"Sokan atsiklotattok felette, de a kerdezo hazaban fogadta a nocit a fia."


ezen tenyleg en is atsiklottam :)


Ahhoz viszont mar nyilvan van koze a kerdezonek ha az o hazaban dongeti a szeretot a kisfia.


De ebbol igy aztan tenyleg sehogy sem lehet jol kijonni.

2015. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 piroska és a farkas ***** válasza:
Azért valamit tisztázni kéne : szarkavarásnak szerintem az minősülne, ha a Kérdező fogná magát, átmenne a menyéhez, és elkezdené kérdezgetni finom utalásokkal, és "véletlen" elszolásokkal, hogy nem vett - e észre vmi furcst mostanában a férjén.... ha viszont SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL, annak reményében, hogy a vágyott kisgyerek épcsaládban felnőhessen, rákérdezne a fiánál, hogy" Te idefigyelj, ugye nem jol láttam, amit láttam.... nos, szerintem ahhoz igenis van köze, van joga és remélem, hogy meg is teszi. De egyébként akár az öccs is megtehetné, kicsit, mint férfi a férfival.
2015. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Az én házamban nem tehetné ezt a fiam. És biztos, hogy beszélnék vele.
2015. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Huha, hát a sok válaszoló hova tette a szemét, nem tudtok olvasni?

A kérdező HÁZÁBAN történik a megcsalás, úgy tűnik, hogy rendszeresen, nehogy azt mondjátok már, hogy ti szó nélkül tűrnétek, hogy a fiacskátok MUNKAIDŐBEN kefél a házatokban úgy, hogy otthon várja a felesége a sokat várt gyermekkel.

Kérdező! Én beszélnék a fiaddal a helyedben. TIsztázni kell ezt a helyzetet, és ha már csinálja, nyilván nincs beleszólásod, de nehogy már a te házad legyen a helyszíne ennek a gyalázatnak!

2015. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

", annak reményében, hogy a vágyott kisgyerek épcsaládban felnőhessen, "


Annak mar lottek.

2015. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Jajj 58%os ... Igen fárasztó vagy már -.- ! Értsd már meg , hogy nem mindenki nézi szó nélkül , nem asszisztál hozzá , hogy egy családtagja élete hibáját kövesse el !
2015. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tudom, latom hogy itt mindenki bele akar beszelni a masik dolgaba :)


Aztan meg csodalkoznak hogy megromlik a csaladi kapcsolat, a gyerekuk megutalja oket.

2015. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!