Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te minek nevezed azt az...

Te minek nevezed azt az embert, aki tudja hogy védelemre szorulsz s másodszorra utasítja vissza azt a sokat segítő kérést, amit egyszerűen végre lehet hajtani, miszerint Beszélj az érdekemben!?

Figyelt kérdés
Megmagyarázni nem tudja a tettét. Minek nevezzem? Fos, gerinctelen beleszarok alak?

2013. máj. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez több infó kell.
2013. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy mi az élethelyzet, hogy hány éves vagy, hogy valóban védelemre szorulsz-e és ő köteles-e megvédeni.
2013. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ.


Én 2 embert protezsáltam be a munkahelyemre, egyik sem akart dolgozni. Azóta senkinek nem segítek. Ez van. Így is örülök, hogy már nem vetik a szememre a főnökeim a korábbi hibákat.

2013. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki légyszi bővebben..


"aki tudja hogy védelemre szorulsz"


Egy felnőtt ember megvédi magát.

2013. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép lenne tőle, ha segítene, de valószínűleg nem kötelessége.
2013. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok s néma. A testvéremtől kértem segítséget. Mivel hogy nem tudok beszélni. Tisztázzon, mondja el az érzéseimet az adott személynek. A szüleim nem tudnak mit kezdeni a némaságommal. 2 éve vagyok néma egy átkozott betegség miatt. A szüleim idős emberek. Nem jut el az agyukig amit írok nekik. Ezért kértem meg azt az embert, akit segítettem, pénzeltem. Ezért óriási fájdalom nekem ez, hogy ezzel megneheziti a saját anyja életét is.
2013. máj. 14. 22:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Na mi van? Most bezzeg kuss van. Ti is mind olyanok vagytok.
2013. máj. 15. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Esetleg nem vettük észre, hogy közben írtál. Én legalábbis így voltam.

Ebben a helyzetben szomorú, amit a testvéred tett. Minősítheted, de ennél még sokkal okosabb, ha nem foglalkozol vele, és keresel mást, aki tényleg segít. Esetleg valamilyen szociális intézmény munkatársa nem tud segíteni?

2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek tisztában a problémával. Testvéremnek szoktam panaszkodni.CCsak is ő látja át a helyzetem. Nem foglalkozom vele többé. Már nincs helye a szívemben. Köszönöm a választ.
2013. máj. 17. 06:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!