Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek azzal az informáci...

Mit kezdjek azzal az információval miszerint a nagy fiamnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Illik tudni hogy autószerelő, a családi otthon garázsában szokta végezni a munkáját, tehát nem az ő jelenlegi otthonában.

Utóbbi időben amikor haza értem a munkaidőben, ott volt egy nő, egy kb 10 évvel fiatalabb.

Semmi jelentőségét nem láttam, biztosan az ő autóját is szereli.

Ma is itt volt, és a lakásból jöttek ki, és igen elpirultak mikor megláttak engem és a másik fiamat.


Ekkor a kisebbik fiam is megjegyezte hogy a másik munkahelyen ami pedig vele közös ott is sűrűn megjelenik a hölgyemény.

A múltkor is nagyban kávéztak (benzinkút).

Lehet én aggódom túl de azt érzem hogy több ez köztük mint munka kapcsolat.

De a legelkeserítőbb hogy van egy menyem és egy unokám.

Mi történik most??? Mi legyen most?? 53/N


2015. jún. 9. 21:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
20%
én rákérdeznék és ha úgy van, kidobnám a lakásomból(ha tulaj vagyok) a hölgyeményt.
2015. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
11%

"De nyugodtan belefolyhatsz. Te vagy az anyja te nevekted fol, vagy elrontottal valamit vagy elromlott magatol a fiad. "


Indiában - és gondolom, sok más kultúrában is - ilyenkor a szülőhöz mennek reklamálni, hoyg nem készítették fel a gyermeküket a házasságra/párkapcsolatra, stb. - mikor mire, amivel gond van.

2015. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Én is elbeszélgetnék a fiammal, ha hasonló helyzetben lennék. Sőt, még az is lehet, hogy a másik nővel is, ha úgy jön ki a lépés, had érezze, hogy rossz időben és rossz helyen van. Észhez kell téríteni mindenkit. A menyed ne tudjon róla, nem kell, hogy még ő idegrohamot kapjon.
2015. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Nagyon mondanak itt az emberek, de megnézném, hogy melyik meny, mennyire utálná az anyósát, ha tudná, hogy a kicsi fia csalja.


Anyai kötelessége szólni neki!!


Akárhány évesek, akkor is az anyja, ugyanúgy, mint a kicsi fiukra is rá kell szolni, hogy ne csináljon hülyeségeket, néha a nagyokra is.


Beszélj vele mindenképpen.

2015. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
61%

Talán el kéne dönteni, hogy a 30 körüli pici fiú az anyja miatt csalja-e a feleségét (ha csalja egyáltalán), vagy felnőtt, cselekedeteiért felelős ember, és az anyjának kuss van...


Ha valamelyik fiam ezt megtenné, biztos, hogy leülnék vele beszélgetni, hogy most mi a helyzet, ha igaz a gyanú, átgondolta-e, hogy mit veszíthet, belegondolt-e, mit okoz a feleségének és a várva-várt gyerekének. Ennyihez jogom van, és a lelkiismeretem is ezt diktálja, akkor is, ha már hosszú ősz szakálla lenne.:-) Amit még megtennék, hogy ha tényleg gond van, felajánlanám, hogy menjenek el kettecskén pl. wellness-hétvégére a menyemmel, vigyázok a picire, a hétköznapokon is kicsit jobban besegítenék, hogy legyen idejük egymásra, vagy a menyem elmehessen fodrászhoz, tornázni, kikapcsolódni.

Amúgy mindenre nem lehet felkészíteni a gyereket, értékrendet kell belénevelni, de még a legjobbak is megbolondulnak néha, akár pasiból, akár nőből vannak.

2015. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Mumusan ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szarkavarás ha megbeszélés ezt a fiaddal.
2015. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Én beszélnék vele.. megkérdezném, hogy van-e valami közöttük vagy esetleg csak a csaj nyomul nagyon. Ha pedig tényleg van közöttük valami akkor is beszélgetnék vele. Nem a fiam vagy a menyem miatt, hanem az unokám miatt. Mert nem jó a gyereknek, ha ezt a példát látja az apjától. Főleg úgy, hogy láthatóan szégyelli a dolgot, máskülönben nem bújdosna, hanem felvállalná. Elképzelhető, hogy a sok próbálkozás a gyerek miatt tönkretette a kapcsolatukat, a szülés után lehet a nemi életük is megromlott. Ha próbálták már megbeszélni egymással és nem sikerült megoldást találni, akkor jobb ha békével elválnak.
2015. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
20%

"megkérdezném, hogy van-e valami közöttük"


Amire az lenne a valasz hogy semmi kozod hozza.


Es teljesen igaz is lenne.


Megjott az osszes aggodo anyuka aki azt kepzeli magarol hogy vilagon mindenbe beleszolasa van?

2015. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, én az vagyok, aki azt írta, hogy az anyukához fordul segítségért, ha a párjával gond van.
2015. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
20%

Mi van 59%-os, mi nem tetszik ennyire?

En ki nem allhatom a megcsalast, foleg ha elottem csinaljak. En meg ki is oktatnam, hogy kepzeli ezt... Utana lehet sirni.

2015. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!