Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek azzal az informáci...

Mit kezdjek azzal az információval miszerint a nagy fiamnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Illik tudni hogy autószerelő, a családi otthon garázsában szokta végezni a munkáját, tehát nem az ő jelenlegi otthonában.

Utóbbi időben amikor haza értem a munkaidőben, ott volt egy nő, egy kb 10 évvel fiatalabb.

Semmi jelentőségét nem láttam, biztosan az ő autóját is szereli.

Ma is itt volt, és a lakásból jöttek ki, és igen elpirultak mikor megláttak engem és a másik fiamat.


Ekkor a kisebbik fiam is megjegyezte hogy a másik munkahelyen ami pedig vele közös ott is sűrűn megjelenik a hölgyemény.

A múltkor is nagyban kávéztak (benzinkút).

Lehet én aggódom túl de azt érzem hogy több ez köztük mint munka kapcsolat.

De a legelkeserítőbb hogy van egy menyem és egy unokám.

Mi történik most??? Mi legyen most?? 53/N


2015. jún. 9. 21:56
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

"Mellesleg ha tényleg igaz lenne, akkor NEM pirolna el egyik sem, mert az már nem igazán szokott elöforduöni tinikor után senkivel."


Te hülye vagy, most komolyan? Felnőtt ember nem pirulhat? Korfüggő a szégyenérzet, a düh, ami miatt az arcunkba megy a vér?

2015. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
59%

"En ki nem allhatom a megcsalast, foleg ha elottem csinaljak. En meg ki is oktatnam, hogy kepzeli ezt... "


En sem tamogatom magat a megcsalast, egy gerinctelen dolognak tartom.


De itt nem arrol van szo, hanem arrol hogy anyukanak mit kell tennie. Az en tapasztalatom szerint a csaladi kavaras, beleszolas, kritika, kioktatas soha nem er el eredmenyt, ha az alany elmult mar 10 eves. Epp ellenkezoleg. Raadasul anyuka lesz MINDENKEPPEN a szarkavarogep, egyszeruen nincs olyan forgatokonyv, amibol o jol tudna kijonni, a legjobb eset ha semleges lesz szamara a vegeredmeny. Raadasul nem ismeri o sem a korulmenyeket, fogalma sincs milyen valojaban a fia hazassaga, o csak a kirakatot latja amit meg akarnak neki mutatni, a valodi viszonyok szamara ismeretlenek. Namost o a kirakat alapjan akarja megitelni a fiat, meg az egesz esemenyt.


Olyan is lehet hogy az intezkedesevel kart okoz, lattunk is mar ilyet is.


Egy biztos: az tuti nem fog megtortenni hogy a kisfia megszeppen, ezutan peldas csaladapa lesz es boldogan elnek amig meg nem halnak.



Es akkor igazabol azt ki sem fejtettuk, hogy tenyleg qrvara semmi koze az egeszhez, es mar ez is abszolut elegendo indok ahhoz hogy kimaradjon belole, de ez lathatoan sok ember agyaig nem jut el, nem ismerik az a fogalmat hogy "nem ram tartozik".

2015. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Előző: és ha kiderül, hogy az anyuka elvárásai miatt tervez kettős életet, mert úgy érzi, a szüleinek nem fele meg az ő igazi választása? Igenis kulcsdolog az anyukával beszélni erről.
2015. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

" az anyuka elvárásai miatt tervez kettős életet, mert úgy érzi, a szüleinek nem fele meg az ő igazi választása?"


Szamomra ez sci-fi, de ha van is ilyen, az ilyen ember amugy is folyamatosan egyeztet anyukaval mert keptelen volt felnoni. Itt ugy tunik nem errol van szo.

2015. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
24: Hát olvasd már végig légyszi a topicot, összefüggőek a hozzászólásaim, nem önmagában kell értelmezni egyet, köszi.
2015. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Igenis tessék beszélni a fiaddal ! Lehet ez fogja ràvezetni őt a megfelelő útra ,nincs kizàrva hogy egyébként is őrlődik ,nem tudja megbeszélni senkivel a benne lévő zűrzavart !A menyed előtt pedig tartsd magad :)
2015. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy megkérdezi -e vagy sem, sosem fogja bevallani. Inkább óvatosabb lesz és jobban figyel hogy ne bukjanak le. Egyébként az ilyen pletykák pont arra jók, hogy éket verjenek a párok közé. Lehet hogy van valami, de lehet hogy nincs. Én úgy vetném fel a témát hogy xy emberek azt beszélik, hogy elég gyakran látnak egy bizonyos nővel, honnan ismered? Erre aztán azt rizsázhat amit akar, nem fog összeomlani hogy igen anyu, ő a szeretőm.
2015. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
25%

"egyébként is őrlődik ,nem tudja megbeszélni senkivel a benne lévő zűrzavart "


Ezt most elkepzeltem, ahogy kifejti anyunak az erzeseit, meg a zurzavart.


"Hat tudod anyu, a nejem sohasem volt valami nagy numera az agyban, a gyereket is nagy nehezen tudtuk osszehozni, semmi fantazia nincs benne, csak fekszik mint egy darab fa, raadasul elhanyagolta magat, kover diszno lett, akkor a segge mint egy haz, egyszeruen mar arra is lekonyul ha ragondolok.

de ez a kiscsaj! Olyan kemeny, feszes segge van mint egy sportolonak, es egy qrogep, allandoan dugni akar, es keszseges, megtesz mindent, ugy szop hogy behorpad a homloka, ugye megertesz, anyu?"


Valahogy igy gondoltad?

2015. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

28: Nem úgy tűnik, mintha a Kérdező egy ilyen sivár család tagja lenne.:)

(Sokat fórumozok, és rendre azt olvasom, és én is akinek a barátnője voltam, (sokszor SOKKAL) idősebbek, testesebbek és kevésbé divatos külsejűek vagyunk a feleségnél.)

2015. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
mi ebben a sivar? Noi szemmel talan az, ferfi szemmel meg nagyon is realis :)
2015. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!