Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek azzal az informáci...

Mit kezdjek azzal az információval miszerint a nagy fiamnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Illik tudni hogy autószerelő, a családi otthon garázsában szokta végezni a munkáját, tehát nem az ő jelenlegi otthonában.

Utóbbi időben amikor haza értem a munkaidőben, ott volt egy nő, egy kb 10 évvel fiatalabb.

Semmi jelentőségét nem láttam, biztosan az ő autóját is szereli.

Ma is itt volt, és a lakásból jöttek ki, és igen elpirultak mikor megláttak engem és a másik fiamat.


Ekkor a kisebbik fiam is megjegyezte hogy a másik munkahelyen ami pedig vele közös ott is sűrűn megjelenik a hölgyemény.

A múltkor is nagyban kávéztak (benzinkút).

Lehet én aggódom túl de azt érzem hogy több ez köztük mint munka kapcsolat.

De a legelkeserítőbb hogy van egy menyem és egy unokám.

Mi történik most??? Mi legyen most?? 53/N


2015. jún. 9. 21:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben beszélnék a fiammal és próbálnék rá hatni, hogy válassza a tisztességesebb utat...
2015. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Akkor nem csalhat a megérzésem???

1 éves az unokám, az ő kapcsolatukat csak javítani kellett volna.

Annyira akarták őt, naptár módszer szerint keltek, feküdtek.Orvosról orvosra jártak miért nem jön össze 2 éve, most pedig itt van egy a drágaság és miért kell(ene) tönkre tenni?

2015. jún. 9. 22:00
 3/51 anonim ***** válasza:
61%

De, akár csalhat is a megérzésed!


Mellesleg ha tényleg igaz lenne, akkor NEM pirolna el egyik sem, mert az már nem igazán szokott elöforduöni tinikor után senkivel.


De mindenképpen próbálj meg a fiaddal beszélni erröl - habár könnyen megkaphatod, hogy neked nem sok közöd van az ö életéhez, amiben részben igaza is van.

2015. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen motivációd van?

Én elbeszélgetnék a fiammal négyszemközt, érdeklődnék és hatnék is rá, hogy mi a helyes (de ugye előbb persze tényeket szeretnék megtudni tőle), lehetséges, hogy csak előtted titkolnak valamit, de lehetséges, hogy a fiad a menyedet és / vagy a barátnőjét is becsapja.

Szeretnék képbe kerülni, hiszen én is családtag vagyok.:)

Csak tudni szeretném már, ha 2 menyem van, vagy ha a házasságát csak azért tartja, mert fél, hogy nem felelne meg a családi elvárásoknak.

Én jártam egy ilyen fiúval fél évig, és úgy tudtam, hogy csak az anyukája előtt titkolózik de kisült, hogy nem!:(

2015. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Anyuka,


a fia felnott ember, es SEMMI koze ahhoz hogy mit csinal ill. mit nem csinal. A velemenyet, gondolatait, felelmeit legyen olyan jo es tartsa meg maganak.


Lehet hogy felrekefel? Hajaj, miert ne lehetne? Lehet hogy szetmegy emiatt a hazassag? Lehet.


Akkor a kedves anyuka majd jatsza a meglepodottet, es nem szol egy qrva szot sem senkinek.


Minden egyeb esetben szarkavaronak tetszik lenni, es erosen ra tetszik majd baxni. Szemelyesen.

2015. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
29%
szerintem maradj ki belőle, mert megromolhat a viszony köztetek. ez már az ő élete, az ő döntései, majd ha esetleg tanácsért fordul hozzád, akkor mondd el a véleményed, de higgadtan. vagy mondd meg, ha akar beszélgetni te itt vagy, meghallgatod
2015. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
16%

"Annyira akarták őt, naptár módszer szerint keltek, feküdtek.Orvosról orvosra jártak miért nem jön össze 2 éve, most pedig itt van egy a drágaság és miért kell(ene) tönkre tenni?"


Én vagyok az előző hozzászóló is.

Az én exemet úgy ismertem meg, hogy VALÓBAN nagyon fontos neki, hogy apa legyen, de a gyerekeivel nagyon felszínes érzelmi kapcsolata van. A feleséget pedig kifejezetten szülőtársnak választotta olyan szempontokat is figyelembevéve, hogy a környezetének megfeleljen (anyukájának elsősorban), de nincs köztük sem valódi bensőségesség, sem szerelmi kapcsolat. Ezért úgy gondolja, 2 nő kell neki, az egyik, akivel szerelmi kapcsolata van, a másik pedig, aki a gyerekei anyja.

2015. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
24%
Az előttem szóló stílusával nem, de a tartalmával egyetértek. Nem kellene ebbe belefolyni. Főleg nem hiányos információk ismeretében.
2015. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
#5-re gondoltam, de igazából majdnem mindenkivel azóta is :)
2015. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
52%

De nyugodtan belefolyhatsz. Te vagy az anyja te nevekted fol, vagy elrontottal valamit vagy elromlott magatol a fiad. Szerintem ha mar megfordult a gejedben akkor ulj le vele negyszemkozt, ne otthon!, es kerdezz ra mi van? Aztan vagy mond valamit vagy nem, a velemenyedet ettol fuggoen vagy ha nem mond semmit fuggetlenul elmo dhatod.

Ez nem ugyanazt jelenti, mi tha helyette tennel barmit is. O felnott es a velemenyed meghallgatasa utan eldonti mit csinal.

Igy a legfairebb.

Aterzem milyen egy szar helyzet. Ha ennyit nem teszel meg, akkor ha kiderul igaz volt a megerzesed (mert lehet csak remeket latsz), orokre lelkiismeretfurdalasod lehet, hogy tudtal rola, de senkinek nem szltal. Annal szarabb nincs ha egy kisgyerkes anyat csal meg a parja.(ha van kulonbseg megcsalas es megcsalas kozott) ha a menyed utolag megtudna hogy te tudtal rola akkor biztos nagyon fajna neki.


Sajnos sok hazassagban kritikus a gyerek erkezese, hat meg ha elotte sokat kellett erte tenni es nehezen jott...sok ferfi ilyenkor menekul egy kicsit. A menyeddel ettol fuggetlenul beszelhetnel hogy hogyan vannak meg a fiaddal?

2015. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!