Apa utál? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy akármit csinálok, akkor mindig ordibál.

Néhány eset:

-Apa! Képzeld egy szakácshelyettes Ausztriában 2400 Eurot keres! Én is szakács akarok lenni!

-Ahhoz először meg kéne tanulni főzni te h*ülyegyerek!!! (Ezt így kiabálva.)


-Hoztam haza egy "csomó" ötöst, mivel feleltem biosz+földrajz, és a nyelvtanom is kiváló lett!

-Kíváncsi vagyok arra b*azdmeg, hogy emellett hány karód van! (Kiabálva.)


-Úgy gondoltam, hogy meg szeretnék tanulni görkorcsolyázni, mivel te mondtad, hogy sportoljak valamit!

-Hagyjál már a hülyeségeiddel te b*öszme...(Kiabálva.)


Rokonoknál is folyton megaláz, folyamatosan azt mondogatja, hogy mekkora szánalom vagyok, meg azt is, hogy egy lusta dög, mivel ő kiskorában már egyedül főzőtt, meg stb... Szeretnék segíteni a házimunkában, de már egyszerűen totál lestrapált vagyok. Ha valamit csinálok erejem teljéből, akkor mindeg ordibál, hogy milyen egy tróger állat vagyok...:'( Tanulás se megy már úgy, mint régen. Ezt a tanáraim is észrevették. Sőt, pénteken a gyermekorvosom is. Elegem van... Lécci segítsetek! Apa, miért emlegeti azt mindig, hogy vegyek példát a rokongyerekektől, és aláz meg előttük? Engem már nem is szeret?:(

Előre is köszönöm!:(


2015. márc. 28. 22:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Menj el a családsegítőbe. Vagy mondd el ezt egy olyan tanárodnak, akivel jóban vagy, és kérd a segítségét, vagy mondd el akár a háziorvosodnak is, nyugodtan segíthet neked, szerintem fog is. Az általánosból ha jól értem 8 osztályosból egy éved van, menj középiskolába másik településre és koleszbe. Mondd azt, hogy ott jobb színvonalú a képzés. Anyukád igenis veled van. Neki sem lehet egyszerű az apád mellett. Ezt a már csak öt évből gondolom. Ugyanis akkor leszel nagykorú. Beszélgess anyukáddal! Azt pedig, hogy a fiú osztálytársaid megvernek (ilyen a világon nincs), azonnal jelentsd az igazgatónak.
2015. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Utállak fiam. Ha a szemem elé kerülsz, jól el is verlek amiért itt teregeted a szennyest.
2015. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ne is törődj azokkal akik leszólnak mert metálos a stílusod, szokás mostanában leszólni minket, mire idősebb leszel már fel se fogod venni :)
2015. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy anyád sem véd meg. Sz@r alakok mind a ketten!

Hallgas arra, aki azt tanácsolta menj edzeni! Nem azért, hogy odatudj csapni bárkinek, hanem hogy lelkileg megerősödj, önbizalmad nagyobb lesz!

2015. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Rendben!:(
2015. márc. 29. 08:15
 36/36 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Szerintem sok alternatíva van, te is sokat fogsz próbálkozni, hidd el, megtalálod majd az utad.

Az én apám is hasonló volt a tiédhez, csak a tetejébe még ivott és vert is. A sport valóban nagyon jó ötlet!

Amit én ajánlok,az a kompromisszum. Tudom, hogy te ebben a stílusban (ahogy te fogalmaztál, kicsit metálos, fekete, stb.) érzed azt, hogy megtaláltad önmagad, én is voltam emós,punk, minden, tizenéves koromban. Viszont tetszik-nem tetszik, ezt nem mindenki tudja befogadni. Kicsit változtass a megjelenéseden-annyira, hogy neked még kényelmes legyen, és a környezeted is "jobb szemmel nézzen rád". Attól még hallgathatsz kemény zenét, hogy van rajtad egy kis szín. De ez csak egy példa.

--Apa! Képzeld egy szakácshelyettes Ausztriában 2400 Eurot keres! Én is szakács akarok lenni!

-Ahhoz először meg kéne tanulni főzni te h*ülyegyerek!!! (Ezt így kiabálva.)

!!!!!-AKKOR TANÍTS MEG!!!!! -vágj vissza! Nem kell sem kiabálni, sem agresszívnak lenni, de igenis érezze az apád, hogy a gyerek nem annyiból áll, hogy megcsináluk,aztán majd lesz belőle valami! Állj ki magadért, nem vagy már kislány!


Megkérdezted már tőle, hogy "Apa, mi bajod van velem?" Lehet, hogy értelmes választ nem fogsz kapni, de legalább kicsit észbe kap, hátha elgondolkodik.

Anyukád miért nem véd meg?

Ha bárki megaláz, legyen az az apád, vagy a szomszéd, vagy az osztálytársaid, NE HAGYD MAGAD! Erős embernek kell lenned, és ezt is kell mutatnod. Ha megvernek az osztálytársaid, akkor addig csapkodd az asztalt az igazgatónál, amíg nem hajlandó tenni valamit. Ha kell, hívd be az anyukádat, hívj rendőröket, ne félj! Neked van igazad. Még egy alapos verés, és azok a kis r*hadékok a javítóban végzik.

Ha megaláz a rokonok/bárki előtt, nyugodtan mondd el, hogy ha jó példa lenne előtted, másképp viselkednél.

Egyébként miért ilyen stresszes az apád? Ilyen alkat, vagy munka/családi dolgok miatt? Ez nem normális.

2015. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!