Apa utál? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy akármit csinálok, akkor mindig ordibál.

Néhány eset:

-Apa! Képzeld egy szakácshelyettes Ausztriában 2400 Eurot keres! Én is szakács akarok lenni!

-Ahhoz először meg kéne tanulni főzni te h*ülyegyerek!!! (Ezt így kiabálva.)


-Hoztam haza egy "csomó" ötöst, mivel feleltem biosz+földrajz, és a nyelvtanom is kiváló lett!

-Kíváncsi vagyok arra b*azdmeg, hogy emellett hány karód van! (Kiabálva.)


-Úgy gondoltam, hogy meg szeretnék tanulni görkorcsolyázni, mivel te mondtad, hogy sportoljak valamit!

-Hagyjál már a hülyeségeiddel te b*öszme...(Kiabálva.)


Rokonoknál is folyton megaláz, folyamatosan azt mondogatja, hogy mekkora szánalom vagyok, meg azt is, hogy egy lusta dög, mivel ő kiskorában már egyedül főzőtt, meg stb... Szeretnék segíteni a házimunkában, de már egyszerűen totál lestrapált vagyok. Ha valamit csinálok erejem teljéből, akkor mindeg ordibál, hogy milyen egy tróger állat vagyok...:'( Tanulás se megy már úgy, mint régen. Ezt a tanáraim is észrevették. Sőt, pénteken a gyermekorvosom is. Elegem van... Lécci segítsetek! Apa, miért emlegeti azt mindig, hogy vegyek példát a rokongyerekektől, és aláz meg előttük? Engem már nem is szeret?:(

Előre is köszönöm!:(


2015. márc. 28. 22:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Szóltam már, de ugyan úgy folytatódik minden...:(
2015. márc. 28. 22:43
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem a kérdésed akkor a határokhoz közel laksz (csak 1gondolat)
2015. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igen. Közel..:(
2015. márc. 28. 22:45
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

4- szóltál már az igazgatónak-és folytatódik?

Iratkozz át 1másik iskolába/ 9.be menj 1olyan iskolába ami nincs annyira közel hozzátok és úgy lehetsz koleszos és csak hétvégente kell hazajönnöd

2015. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Foglalkozz önfejlesztéssel, járj el edzeni, keményítsd meg magad testileg-lelkileg és akkor leperegnek rólad ezek.Apádat meg próbáld meg hanyagolni amennyire csak lehet, és szard le amit csinál.
2015. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem engednék a másik sulit.

Azt mondták, hogy már csak 1 évet kell kb kibírnom...:(

2015. márc. 28. 22:49
 27/36 anonim ***** válasza:
59%
4- keress hasonló érdeklődésű embereket. Neten beszélgess másokkal. Az is jó ha pl névtelenül(!) blogot írsz
2015. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Rendben, de megyek aludni már.

Szép estét!:(

2015. márc. 28. 22:55
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

Anyukad azt mondogatja, hogy mar csak 5 evet kell kibirnod?

5 ev utan ki akar dobni? Sajnalom, hogy ebbe a csaladba szulettel.

Anyad sem kulonb mint apad. Egy anyanak vedeni kellene a gyereket, jobb helyzetet kialakitani, barmilyen aron.

2015. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 BabyBiii válasza:
Mondd meg apádnak, hogy nem egy szardarab vagy amivel úgy beszél mint egy csövessel. A lánya vagy (valószinüleg) és egy apa nem beszél igy a gyerekével. Te is ember vagy. De hidd el hogy mikor majd felnősz majd esdekel a bocsánatodért, de tudod mit köpj a szeme közé és küld el a francba, az ilyen nem apa. Ilyenkor áldom a szerencsém ,hogy nekem egy szerető apukám van :D
2015. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!