Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom lánya utál és nem...

A párom lánya utál és nem akarja, hogy összeházasodjunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve tart a kapcsolatunk, nem miattam mentek szét a feleségével, ők már több évvel azelőtt elváltak, hogy mi megismerkedtünk.Már több, mint fél éve együtt lakunk, nagyon jól megvagyunk és tervezzük az esküvőt, gyereket.A lánya (22 éves) is velünk lakik, és a kezdetektől fogva nagyon távolságtartó és hideg volt velem.Tegnap este a párom mondta neki, hogy jövőre tervezzük az esküvőt, erre teljesen kiborult, hogy mi az, hogy mi még gyereket akarunk, stb.Utána el is tűnt itthonról.Engem rettenetesen bánt ez a dolog, mert próbáltam vele jóban lenni kezdettől fogva, bár nagyon bántott a viselkedése, de sosem voltam vele bunkó, mindig próbáltam tök normálisan hozzáállni.Szerintetek hogy viszonyuljak hozzá?Annyit hozzá kell tenni, hogy viszonylag nagy köztünk a korkülönbség, a párom 45, én 30 vagyok.Illetve az lehet még a gond, hogy az anyagiak miatt aggódik, mert a párom elég jól keres.Egyébként az egész család elfogadott, és szeretnek, kivéve őt.
2014. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

szimplán féltékeny.

a párod dolga megoldani a lánya lelki világát, nem neked.


én nem foglalkoznék vele.

2014. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A párom megmondta, hogy maximálisan mellettem áll, és hogy ne törődjek vele.De engem mégis bánt.Azt hittem, hogy majd kicsit olyanok leszünk, mint egy család, és fáj, hogy ellenségeskedés van.
2014. dec. 15. 12:43
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.Ne törödj vele,ő már 22,lassan elkezdi élni a saját életét.Makx hamarább elköltözik mint gondolnád.köze nincs hozzá az apja,hogyan éli az életét
2014. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem tetszik neki a helyzet, miért nem költözik az anyjához? A párod dolga, hogy elbeszélgessen vele.
2014. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elfogadni az érzéseit, mást nem tehetsz. Pár év és amúgy se akar már veletek lakni, így a mindennapjaitokat nem érinti a köztetek lévő hűvösebb viszony. Ha kirepül és saját családja lesz, lehet, hogy ő is másképp áll majd az egészhez.
2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát, nem akarok köcsög lenni, de ha család lennétek, te inkább a nővére lennél mint a pót anyja.. Tökre megértelek, én is inkább az idősebb pasikat kedvelem, de így hogy közted meg a párod közt 15 év van, közted meg a lánya közt meg csak 8, így elég húzós a dolog, a lányt is megértem, hogy neki nehéz így, nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel, hiába felnőtt nő már
2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellene tisztázni a lánnyal, hogy elvileg már felnött nö, ha nem tetszik neki, hogy összeházasodtok, akkor mehet máshová lakni, nem kell elviselni, hoyg apuka eltartja.
2014. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

"Azt hittem, hogy majd kicsit olyanok leszünk, mint egy család"

Nem lehet hogy megpróbáltál felette anyáskodni és ez nem tetszik neki?8 év van köztetek, inkább a testvére lehetnél,mint anyja.

Meg ő lakott ott régebb óta, nem lehet, hogy mondjuk sokmindent átrendeztél az ő megkérdezése nélkül és úgy érzi, hogy mindenbe beleszólsz?

Az anyagiakat én ebbe nem vinném bele. Gondolom te se keresel vmi jól, ha te költöztél oda, szóval ennyi erővel nálad is lehetne indíték.

2014. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neki is nehéz, éppen ezért bánt a dolog.Én nem szeretném, hogy miattam legyen veszekedés közte meg az apja között, azt sem szeretném, ha emiatt elköltözne.Egyébként semmi,de semmi negatív dolgot nem tud rólam mondani, mert rendesen dolgozok, tanulok mellette, a háztartást is rendesen ellátom, és az apja nagyon boldog velem.Szóval egyszerűen nincs rá oka, hogy utáljon.
2014. dec. 15. 12:55
 10/35 A kérdező kommentje:
Semmibe nem szóltam bele, pont nem az a típus vagyok, nagyon is tudok alkalmazkodni.Úgyhogy szerintem is csak az lehet a dolog nyitja, hogy egyszerűen féltékeny.
2014. dec. 15. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!