Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom lánya utál és nem...

A párom lánya utál és nem akarja, hogy összeházasodjunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve tart a kapcsolatunk, nem miattam mentek szét a feleségével, ők már több évvel azelőtt elváltak, hogy mi megismerkedtünk.Már több, mint fél éve együtt lakunk, nagyon jól megvagyunk és tervezzük az esküvőt, gyereket.A lánya (22 éves) is velünk lakik, és a kezdetektől fogva nagyon távolságtartó és hideg volt velem.Tegnap este a párom mondta neki, hogy jövőre tervezzük az esküvőt, erre teljesen kiborult, hogy mi az, hogy mi még gyereket akarunk, stb.Utána el is tűnt itthonról.Engem rettenetesen bánt ez a dolog, mert próbáltam vele jóban lenni kezdettől fogva, bár nagyon bántott a viselkedése, de sosem voltam vele bunkó, mindig próbáltam tök normálisan hozzáállni.Szerintetek hogy viszonyuljak hozzá?Annyit hozzá kell tenni, hogy viszonylag nagy köztünk a korkülönbség, a párom 45, én 30 vagyok.Illetve az lehet még a gond, hogy az anyagiak miatt aggódik, mert a párom elég jól keres.Egyébként az egész család elfogadott, és szeretnek, kivéve őt.
2014. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
42%

A párod jómódú? Mert a leírás alapján te nem vagy annak mondható...

Egy 22 éves felnőtt nő már nem gyerek. Átlát a szitán.

Tudja értelmezni a Polgári Törvénykönyv idevonatkozó részeit.

2014. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Kedves Ferenc!A kommentjeid alapján te sem vagy túlságosan intelligens, csak annak hiszed magad (megjegyzem, ez a legrosszabb fajta).

De hogy reagáljak is, én otthagytam egy nagyon jó állást, amit nagyon szerettem, emiatt a kapcsolat miatt, otthagytam a családomat, barátaimat, hogy ne kelljen távkapcsolatban élni.A mostani munkahelyemen sokkal kevesebbet keresek, illetve nem is túlzottan szeretem ezt a munkakört, szóval minél hamarabb szeretnék váltani.Azt is megmondtam a páromnak, hogy ragaszkodom ahhoz, hogy házassági szerződést írjunk alá, miszerint nekem semmi nem kell, ami az övé.Úgyhogy a dolognak nincs köze az anyagiakhoz.

2014. dec. 15. 13:10
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Az anyjaval milyen a kapcsolata?

Lehet az a baja, hogy O ugye nagyon szereti az apjat(vele el a valas utan is), es ugy erzi elszakitod tole az eskuvovel es a gyerekkel, leginkabb erzelmileg. O mar nem lesz edi-bedi, vele mar nem kell majd foglalkozni annyit hisz itt a tobbseg szerint is "felnott no, huzzon toletek el, ugy is hamarosan sajat csaladja lesz". No komment.

2014. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok intelligens, mert rátérek húsba vágó kérdésekre?

Itt kérem kilóg a lóláb.

2014. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

,,Azt hittem, hogy majd kicsit olyanok leszünk, mint egy család, és fáj, hogy ellenségeskedés van."

Én a helyedben ezt elmondanám neki, és hozzátenném, hogy nem a pótanyja akarok lenni, csak szeretnék vele normálisan kijönni, és ez később is így lesz. Ezután már nem tudsz mit tenni, neki megmondtad, hogy hogy érzel a helyzettel kapcsolatban, utána már rajta múlik, hogy változik-e a hozzáállása. Ha nyíltan megmondod ezt így neki, akkor elgondolkozhat, és rájöhet, hogy hülyeség, amit csinál.

2014. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%

22 nehogy már egy még meg sem született babára legyen féltékeny? Észnél vagy előző válaszoló?

Könyörgöm, egy felnőtt emberről beszélünk, menjen az anyj..vibe ha nem tetszik neki valami otthon. Ja hogy akkor felnőttként apu nem tartja el? Hát akkor el kell menni doglozni és talán inkább innen fúj a szél. Ennyi idősen már nyugodtan önállósodhat ha nem tetszik neki valami.

2014. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%

Feribácsi.. neked lóg ki az agyad helyéről a lóláb.. Házasággi szerződés van. Mi van? Magányos vagy? Fáj hogy valakinek egy ennyivel fiatalabb barátnő is jutitt neked meg valószínüleg semmi?! Rögtön a pénzre apellálsz, de mit lehet tenni, nyilván úgy gondolod, te csak a pénzért kellenél valakinek, persze csak ha lenne.

Amúgy ha segíteni nem tudsz a kérdezőnek, ne rajta élezd a nyelved. Menj, csajozz be majd megnyugszol.

2014. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
14%

ma 13:28

Csajozom én, koma, csak az asszony mellett nem olyan egyszerű az!

2014. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a lány szemszögéből tudok hozzászólni, apám utolsó barátnője meg köztem 9 év volt csupán, ők is összeakartak házasodni, meg gyereket akartak még, meg minden egyéb... És nem tehetek róla, de egyszerűen ez számomra valahogy elfogadhatatlan volt. Nem volt bajom a nővel, különösebben nem érdekelt engem, hogy kicsoda ő, meg mit akar, de ezek tervek valahogy olyan abszurdak voltak a számomra. Mondjuk végül nem lett belőlük semmi, de az már más lapra tartozik. Szóval, szerintem ne törődj vele, valószínűleg a hűvössége, amit érzékelsz az inkább közöny az irányodba, ez iránt pedig nem nagyon tudsz tenni. Ne foglalkozz vele.
2014. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
utolso, köszi, h hozzàszoltàl, tanulsàgos a màsik oldal véleményét is olvasni.én csak arra vagyok kivàncsi, hogy öt egyàltalàn nem érdekli, hogy az apja boldog?életében elöször igazàn?
2014. dec. 15. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!