Anya utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokat káromkodik anyu, ezért nem ritka, hogx azt mondja rám, hogy fa sz ,bunkó... Egyszer 10 éves koromban fejbevágott, mert a ház előtt sokáig beszélgettem, és "aggódott"

Értem. Többször üvöltözik velem, tudtomra hozta hogy én vok a nagyobb ( van ehy hugim) ezért én nem hibázhatok. Volt, hovy azt mondta nekem hogy szégyell engem. Ha mérges lesz vAn hogy odajön hozzám és úgy megcyípi a karomat, hogy ott marad a körme nyoma. Viszont vannak jó pillanataink, amikor jól elvagyunk, de valamivel utána valamivel felkapja a vizet. Ha miatta sírok, akkor azt mondja, hovy nrki kéne sírnia ( miattam) vagy elkezd cseszegetni...

Mit tehetnék? A normális válaszokat nagyon megköszönöm!



2015. febr. 25. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Egy anya nem utalhassa a gyereket szerintem.

Inkabb doktorhoz kellene mennie.

2015. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyha van jó pillanataitok nem hiszem hogy utál. Lehet hogy csak nagyon félt. Van apukád? Úgy értem hogy anyukád egyedülálló vagy nem?
2015. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
2#folyt. Lehet hogy rajtad tölti ki a napi feszültségét. De az is lehet hogy te adsz rá okott hogy úgy nevezze ahogyan.
2015. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Zedricht ***** válasza:
Nekem is van ilyen a családban, de én anyukámnak tudtára adtam hogy ha ő ezt tenné, nem látna sokáig.
2015. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem utál, csak agresszív és rajtad vezeti le. Erről nem te tehetsz. Viszont ez a viselkedés hiába nem utál tényleg akkor is elfogadhatatlan és ha tudsz fordulj apukádhoz, vagy nagyszülőkhöz. Talán ők tudnak segíteni.
2015. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3: egy gyereknek ilyet akkor sem lehet mondani, hogy "szégyellek" és hasonlók. Fegyelmezni kell ha szükséges nem pedig megszégyeníteni vagy bántalmazni.
2015. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 29 éve hallgatom, hogy olyan vagyok mint a hülye apám meg szégyelli, hogy nincs diplomám stb. Mellesleg a családban senkinek nincs... Hát akkor szégyellje, engem már nem érdekel miket beszél.
2015. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De a kérdező még talán nem tart ott, hogy ne érdekelje. Sőt biztos, hogy nem hiszen azt írja, hogy az anyja utálja. Pedig nem csak ilyen ember, vannak ilyenek akiknek semmi se jó és cseszegetik a másikat. Azért kellene apukájától, vagy nagyszüleitől segítséget kérnie, hogy ne kelljen éveket így leélnie.
2015. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én kb 20 éve (amire emlékszem) hallgatom hogy bár megse születtem volna, szégyen vagyok, olyan vagyok mint apám, gyűlöl, utál, többször átkoz, azt mondta már kicsi koromban is hogy adott volna inkább árvaházba és stb stb már ott tartunk hogy nem tudom úgy nevezni hogy anyu, idegen ez a szó :-(
2015. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!