Anya utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokat káromkodik anyu, ezért nem ritka, hogx azt mondja rám, hogy fa sz ,bunkó... Egyszer 10 éves koromban fejbevágott, mert a ház előtt sokáig beszélgettem, és "aggódott"

Értem. Többször üvöltözik velem, tudtomra hozta hogy én vok a nagyobb ( van ehy hugim) ezért én nem hibázhatok. Volt, hovy azt mondta nekem hogy szégyell engem. Ha mérges lesz vAn hogy odajön hozzám és úgy megcyípi a karomat, hogy ott marad a körme nyoma. Viszont vannak jó pillanataink, amikor jól elvagyunk, de valamivel utána valamivel felkapja a vizet. Ha miatta sírok, akkor azt mondja, hovy nrki kéne sírnia ( miattam) vagy elkezd cseszegetni...

Mit tehetnék? A normális válaszokat nagyon megköszönöm!



2015. febr. 25. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
beszélj vele többször erről ha nem megy te is úgy fogsz járni mint én ! Előzőt is én írtam
2015. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
13 vok, anyuval van apu, nem ért velem egyet. A nagyszülők közül anya szülei szeretnek, de ha panaszkodom anya velem kiabál. Egyébként nem mindig pattanok elsőszóra, de amit kérnek azt azért megcsinálom. Van hogy néha szájalok. De annál jobb vok, mint aminek beállít. Köszi a válaszokat!
2015. febr. 26. 16:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy mi történik ha első szóra pattansz és nem feleselsz. Hátha akkor nem lesz ilyen. Persze egy kis szófogadatlanságért nem kellene így beszélni veled, de egy próbát megért, nincs mit vesztened.
2015. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de vannak rossz pillanataim, amikor már nem bíro.!
2015. febr. 26. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai eset! Nem vicc! Én anyám is ilyen, és egy idegen orvos aki először látta őt és kezelte műtét után ,azt mondta neki, hogy beszéljünk :) Anyám meg kiakadt, hogy ő nem "beteg": )) Nem a xart nem :) Ő mindenkinek elmondja a véleményét ha tetszik ha nem, de ha más mondja meg neki, az már nem derogál neki.
2015. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!