Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha az anyám utál?

Mit csináljak ha az anyám utál?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok mindig csak kiabál velem a bátyámmal meg mindig kivételezik . Nem hall rosszat róllam a suliban sem de mindig kivan akadva és kiabál. Akárhányszor mennék vele beszélni elzavar de a bátyám ott maradhat és beszélnek. Akármit teszek neki nem felel meg pl ha zenéthalgatok rámszól hogy hangos pedig a testvérem sokkal hangsabban tévézik. Mi baja lehet velem ? Nem csináltam vele semmit .

2013. dec. 31. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy saját hibáit látja benned?
2013. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem ő maga a tökéletes meg a bátyám én meg csak ittvagyok akit mindenki utál
2013. dec. 31. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagyon változik,vacak érzés de tojjál rá,én már felnőtt vagyok,de mai napig a bátyám a kedvenc.-Pedig béna,link,sikertelen,gyámoltalan.Ne is foglalkozz velük,csak a saját boldogulásoddal.
2013. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kini :)) ***** válasza:

Na, nem vagy egyedül. Engem is utál :D És hiába mondják ezt egyesek, hogy nincs olyan, hogy egy anya ne jöjjön ki jól a gyerekével, szerintem van olyan. KB úgy 3 éve egy értelmes mondatot nem tudunk váltani -.-

- Állandóan csak azt hajtogatja, hogy semmi nem lesz belőlem, csak a nyakán fogok élni felnőtt koromban.

- Borzalmasan megalázóan beszél velem.

- Ha zenét hallgatok, közli, hogy falra mászik ettől a sz*rtól

- Állandóan az Apám ellen hangol, szidja egész nap (Igen, a szüleim már 10 éve elváltak)


Csak remélem, hogy egyszer jobb lesz a viszonyunk :D


15/L

2013. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos velem is ilyen az én bátyám is olyan mint a 3. válaszolóé csak az egyém 21 évesen is mesét néz
2013. dec. 31. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
És az apád???
2014. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem,ha jól tudom hogyha 14 vagy 16 vagy akkor megválaszthatod melyik szülőnél szeretnél élni.
2014. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ismerősöméknél az öcsike a kivételezett egyed. Az anyja egy síkbuta némber, aki azt állítja, hogy az idősebb fiút kiskorában megpiszkálták az ufók, ennél fogva folyton ellöki magától, nem foglalkozik vele, ha pedig mégis, csak a letolás, illetve hülyegyerekezés erejéig.


Esetleg megpróbálhatnál anyukáddal akkor beszélni, amikor nincs ott a bátyád és nem épp vele van olyan nagyon elfoglalva.

2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!