Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám teljesen...

Mit tegyek? Anyám teljesen kiborít!

Figyelt kérdés
Szóval göndör hajam van ezért hajlamos a szárazságra, engem ez angyon zavar ígyhát eldöntöttem, hogy egy héten csak egyszer mosok hajat, és be is vált mert azóta sokkal puhább a hajam, DE anyám azóta mindig azt mondja, hogy mossak már többször hajat,mert nagyon zsíros(Ami nem is volt annyira vészes), DE amikor egy kilo hajolajat raktam a hajamra és a fejem búbjától a hajvégeig úgy lehetett látni, mintha zsíros volna, az nem zavarta! Nekem jó így meg a hajamnak is ha csak 1x mosok hajat, de mit kezdjek anyámmal?

2013. dec. 30. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem anyukád miért csinál ebből ekkora ügyet. Az én hajam is göndör én is egy héten egyszer mosok hajat mert a hajamnak ez így jó és kész de nekem ezért még soha senki nem szólt. Talán próbáld neki elmagyarázni,hogy azért mosol csak egyszer hajat mert nem akarod tönkre tenni, mást szerintem nem nagyon tudsz tenni.
2013. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Göndör hajnál pedig jobb, ha csak ennyiszer mosod. Az enyém is száraz. Bár én többször mosom, pedig lehet, jó lenne egy héten egyszer is.
2013. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy legalább ti megértitek, azt hittem már tényleg velem van a gond :)
2013. dec. 31. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!