Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám már egy ideje iszik...

Dukai regina kérdése:

Az anyám már egy ideje iszik mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy régebben is ivott, akkor ráijesztettek a gyámügyisek. Most én 18 éves lettem a hugaim még kiskorúak és elég sokat betegeskednek is. Az anyám most vett fel egy csomó kölcsönt és azt mondja ő depressziós nem érdeklik a gyerekek sem ezért iszik. Nemrég küldte el az élettársát aki nem az apám és nála szokott általába inni, demár itthon is találtam nála. Nem akarok én személy szerint ismét a családsegitőbe fordulni, de mindenki csak szánja és sajnálja pedig már ki vagyok készülve. 4hónap mulva érettségizem és még ez is. Elegem van a cirkuszokból amikor átjön a már nem tudom volt élettársa e vagy megint az és bevágják a beteg gyerekek előtt a cirkuszaikat meg a drámáikat utána meg egy szavába kerül a hapsinak és ugrik vagy megy magátol és jol leissza magát. Én már nem birom de nem tudom mit tehetek ki vagyokkészülve.
2013. dec. 31. 12:11
 1/8 anonim válasza:
0%
Beszélgess vele, hogy téged ez zavar!
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, tiszta anyám amit írtál....mit csinálj? Menekülj. Nehéz de törekedj arra hogy önellátó legyél minél hamarabb. Én sokat vajludtam anyámmal ugyanezen oknál fogva és kishíjján összeroppantam! Kitartás! 20/f
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondd neki, hogy ne sak a saját életét teszi tönkre, hanem a tieteket is!
2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már hiába bweszélgetek vele senkire nem hallgat ilyen téren, menekülni meg sehova nem tudok mertmint mondtam annyi tartozás van a fején anyának és a pénzt meg ő kezeli hogy forint sincs nálam soha. Gondolkodtam hogyha leérettségizek kimegyekkülföldre mert ott lenne helyem is, de attol a hugomékmég szenvednének és magamra meg nem tudom őket vállalni még iskolások.
2013. dec. 31. 12:28
 5/8 Dorkaaaaaaaaaa válasza:
tE CSAK TANÁCSOT TUDSZ NEKI ADNI SEGITENI NEM Ő DÖNTI ELHOGY ABBA HAGYJA VAGY FOLYTATJA
2013. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az lesz a vége szerintem ha én rám nem hallgat senkire és ha nem hagyja abba az érettségiigmindfent megteszem hogy sikeresen meglegyen a bizonyitványom feljelentem aztán pedig lelépek legalább egy intézetben jobb helyük lesz mint itthon lassan mert 3 alkoholista mellett meg persze a nyugtatós mamám mellett nem fogják hagyni.Én látogatni ugyse fogom mertnem érdemli meg besokaltam.
2013. dec. 31. 12:35
 7/8 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én ezt a menetet lejátszottam a drága anyámmal, ő a mai napig egyre durvább...adóssággal kezdte meg napi pár sör...a második után már tiszta idegbeteg volt, kötekedett, beszéltem vele, kiabáltam vele, vigasztaltam, bármit tettem semmi értelme nem volt. Elköltöztem, de még mindíg nyögöm a múltat...Egy jó tanács: Figyelj oda rá, a hugaidra pedig végképp! Nehogy példaként tekintsenek erre, akaratlanul is beleránthatja őket a lelki mizériába. Súlyos mentális gondok is lehetnek a háttérben, szakember kellene, illetve elvonó. De nem fog bele menni magától. Alapozz a szoros barátokra és a tesóidat pedig terelgesd a helyes útra. Ennyi így hirtelen, átérzem a helyzeted ...
2013. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dorkaaaaaaaaaa válasza:
apukámmal is hasonló volt csak ő drogot termesztett fogysztó velem egy légtérben!!!:/
2013. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!