Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem hagy élni, ti...

Deliverance kérdése:

Az anyám nem hagy élni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és eddig valahogy eltűrtem azt, ahogy velem viselkedik. De mára elegem lett. 2 éves kapcsolatom van és szilveszter alkalmából szeretnék a barátomnál aludni. Megpróbáltam megbeszélni ezt anyával, kértem, hogy gondolkozzon rajta. (Ismeri a barátomat, a szüleit is) Nemet mondott. Próbáltam érvelni, de nem veszekedtem. Semmivel sem érdemlem ki a bizalmatlanságát. Sosem járok el bulizni, jól tanulok, nem vagyok lázadó típus. De most már tényleg elegem van. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. dec. 30. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
hivd át magatokhoz a barátodat.. ( a gyerekem még nincs 16 éves, de azt hiszem rendesen kétségbe lennék esve, ha a gyerekemnek 16 évesen 2 éves kapcsolata lenne...)
2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Kedves 2. Az ötleted jó,csak akkor nem éreznék jól magukat. Mert szerintem folyamatosan bejárkálna,kérdezősködne mit csinálnak. (az első voltam)
2013. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Régen sokat voltunk nálunk, de mivel nincs külön szobám ( a kisebb tesómmal vagyok egyben) , sokkal kényelmesebb és jobb náluk lenni. És a bosszantó az, hogy normális indokot nem tud felhozni arra, hogy miért ne maradhatnék nála az éjjel.
2013. dec. 30. 21:08
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Beleneznek a szemelyimbe,megneznem a szuletesi datumomat es rajonnek, hogy meg 2 evig o dirigal. Utana el lehet koltozni a zsarnok anyadtol.
2013. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
És amúgy mit mondott miért nem mehetsz el hozzá? (az első vagyok)
2013. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Az eletkoran kivul milyen indok kellene meg?
2013. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Itt most még nem a költözéstől van szó. Csak arról, hogy fáj, hogy az anyám nem ért meg, és nem fordulhatok hozzá kéréssel.
2013. dec. 30. 21:11
 8/26 A kérdező kommentje:
Semmi indok. Mondtam is neki, hogy ő is tudja, hogy nincs miért megtiltania, erre pedig már nem válaszolt.
2013. dec. 30. 21:13
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Kérdezd meg hogy a barátod nálatok aludhat-e. Hátha akkor nyugodtabban a szülők.
2013. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Tetraedrit válasza:
60%
sajnos egyet kell értenem az előttem szólónak. 18 év alatti vagy. a legideálisabb ha áthívod magatokhoz vagy együtt szilvesztereztek és hazakísér éjfél után. az anyukád félt. én is igazságtalannak éreztem ilyen idősen és ugyanezzel a problémával kerültem szembe. ezt a két évet ki kell bírni úgy hogy a fogad összeszorítod. lesztek ti még együtt sokat ha tényleg szeretitek egymást!
2013. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!