Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem hagy élni, ti...

Deliverance kérdése:

Az anyám nem hagy élni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és eddig valahogy eltűrtem azt, ahogy velem viselkedik. De mára elegem lett. 2 éves kapcsolatom van és szilveszter alkalmából szeretnék a barátomnál aludni. Megpróbáltam megbeszélni ezt anyával, kértem, hogy gondolkozzon rajta. (Ismeri a barátomat, a szüleit is) Nemet mondott. Próbáltam érvelni, de nem veszekedtem. Semmivel sem érdemlem ki a bizalmatlanságát. Sosem járok el bulizni, jól tanulok, nem vagyok lázadó típus. De most már tényleg elegem van. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. dec. 30. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok nektek, hogy ilyen régóta együtt vagytok a korotokhoz képest! Manapság ritka az ilyen sajnos. Egyébként azért nem enged szerintem, mert utána meg valószínűleg megint ott akarnál aludni a barátodnál, és anyud nem engedné, de te jönnél azzal az indokkal, hogy "már megengedted egyszer, akkor most miért nem engeded?". Én sem engednélek a barátodnál aludni, már csak azért sem, mert visszagondoltam, hogy én milyen voltam 16 évesen (én is azokat tudtam elmondani magamról, mint te), és a mostani 18-hoz képest gyerek voltam még. Pedig csak két év, de még most sem nevezném magam felnőttnek. Ne izgulj, később alhattok majd együtt, de ki kell várni! Amúgy csinál még mást is? Csak mert a kérdésedben az van, hogy nem hagy élni.
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, Szilveszter alkalmából... el akarja lövöldözni a kis petárdáit?
2013. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nála laksz, amíg ő tart el, és amíg 18 éves nem vagy, addig ők dirigálnak.

Mindenki átment ezen. Túléltük, azok az emberek nincsenek az életünkben már, de a szüleink még igen.

2013. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szexelni bárhol és bármikor tudnak, nem kell ahhoz együtt aludni sem, szóval ez nagy hülyeség indoknak. 16 évesen én is együtt aludhattam a párommal, több hónapot töltöttünk úgy, hogy nem volt szex...

Én megengedném a lányomnak, mert hosszú a kapcsolata, normálisan tanul, rendes és inkább töltse a szilveszter estét a barátjánál, minthogy éjfél után kelljen hazakísérni őt a sok részeg között, aztán meg szegény srác menjen gyalog haza...


Én még újra próbálkoznék, mondogatnám az érveimet, hogy már hosszú kapcsolat, mégiscsak szilveszter van és te nem házibuliba meg szórakozóhelyre mész riszálni magad, mint a korodbeliek, hanem a pároddal szeretnél aludni, mert annak az érzése teljesen más, mint egy sima együtt töltött napnak. Egyszerűen egy új élmény a kedvesed mellett kelni. 19L

2013. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

A kapcsolatom nagyon jó a barátommal, csak az együttalvás élménye hiányzik. Itt nem a szexről van szó, csak szeretném mellette indítani az új évet, szeretnék vele ébredni.

Anya más dolgokban sem engedékeny, tényleg nehezen fogadja el, hogy már nem kisgyerek vagyok.

Azonban most összezavarodtam és egy kicsit át kell értékelnem mindent, amit mondtam, ugyanis az előbb beállított azzal, hogy mégis elenged...

2013. dec. 31. 10:51
 26/26 anonim ***** válasza:
16 évesen akármennyire is hosszú a kapcsolat még egy gyerek vagy,és az együttalvás nem gyerekeknek való,ráérsz nem maradsz le semmiről,azért remélem te is tudod,hogy ezek a tinikapcsolatok nem tartanak örökké,és neked ez elég fiatalon kezdődött,ha meg túl éli a kapcsolat a személyiség fejlődést akkor meg örülj,és akkor majd annyit alszotok együtt amennyit akartok.Hívd át hozzátok,és majd alszik a kanapén vagy hazamegy hajnalban.
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!