Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem hagy élni, ti...

Deliverance kérdése:

Az anyám nem hagy élni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és eddig valahogy eltűrtem azt, ahogy velem viselkedik. De mára elegem lett. 2 éves kapcsolatom van és szilveszter alkalmából szeretnék a barátomnál aludni. Megpróbáltam megbeszélni ezt anyával, kértem, hogy gondolkozzon rajta. (Ismeri a barátomat, a szüleit is) Nemet mondott. Próbáltam érvelni, de nem veszekedtem. Semmivel sem érdemlem ki a bizalmatlanságát. Sosem járok el bulizni, jól tanulok, nem vagyok lázadó típus. De most már tényleg elegem van. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. dec. 30. 21:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Attól tartok, még 2 évig nem fogom tudni magamban tartani a haragom, egyszer fel fogok robbanni. Nem akarom, hogy átjöjjön a barátom, nem szeretek otthon lenni.
2013. dec. 30. 21:16
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

Ismerem a problémát és tudom, hogy baromi idegesítő. Csak velem ezt 19 évesen játszotta anyám, az azért kicsit más helyzet. Lehet, hogy 16 évesen még én sem engedném a saját gyerekemet, bár helyzettől függ szerintem.


Tudja anyukád, hogy lefeküdtetek már egymással? Tudja, hogy felelősségteljesen védekeztek? Mert ha ezen a téren nem lennének kérdőjelek, akkor lehet, hogy engedékenyebb lenne.


Esetleg ha jóban van a barátod szüleivel, ők megpróbálhatnak beszélni vele. Mást nem nagyon tehetsz egyelőre.

2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat már tudja, bár az egy másik fejezet, hogy mit reagált rá. A barátom szüleit pedig nem akarom ebbe belevonni. Ezt nem tudják helyettem megoldani.
2013. dec. 30. 21:19
 14/26 anonim ***** válasza:
12%
Szexeljetek máshol aztán közöld anyáddal, hogy már nem tudnak újat mutatni neked, úgyhogy nyugodtan visszavehet!
2013. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Tetraedrit válasza:
0%
sajnos egyet kell értenem az előttem szólónak. 18 év alatti vagy. a legideálisabb ha áthívod magatokhoz vagy együtt szilvesztereztek és hazakísér éjfél után. az anyukád félt. én is igazságtalannak éreztem ilyen idősen és ugyanezzel a problémával kerültem szembe. ezt a két évet ki kell bírni úgy hogy a fogad összeszorítod. lesztek ti még együ
2013. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%
15: aztan anyuci kozli, hogy a zsebpenzbol,netezesbol, szabadidobol is visszavesz.
2013. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15, ezzel pont az ellenkezőjét érném el. Normálisan szeretném megoldani.
2013. dec. 30. 21:48
 18/26 anonim ***** válasza:
Van szülő aki joggal félti a gyermekét.De tényleh ha úgy gondolod,18 vagy elköltözhetsz,Ha fenyegetnek van rá törvény.Annó mikor én 21 voltam és barátomtól 2 órával később jöttem apám pofont akart adni,de anyám nem engedte.Huszonévesen Pestre jöttem.És távolról szeretjük egymást.Egy évbe Húsvét és Karácsonykor megyek vidékre.Anyum mivel szeret ő el jön hozzám többször.
2013. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

Engem sem engedett volna 16 évesen,de szükségem sem lett volna rá..istenem..hova tartunk..

Nekem is volt 2 éves kapcsolatom,15éves koromtól 17 éves koromig,17 éves voltam én,a barátom 19..és engedte anyám,hogy itt aludjon.


18/L

2013. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%
De ugyan mar szilveszterkor ott aludni ezt most nem ertem akkor minden lesz csak alvas nem :D Azzal kellett volna inditani hogy a Szilvesztert ott akarod tölteni... aztan jössz haza. te magad mondtad ki az alvas szot nana hogy nem ment bele . amugy 16 evesen en sem engednelek el mert meg gyerek vagy.
2013. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!