Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. 0. S Anya utál és megaláz?!

S. 0. S Anya utál és megaláz?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! anyukámmal nagyon rosz a viszonyunk már 3 éve. Az egész ott kezdődött, hogy apa elvitt a balatonra(csak ketten)Anya ezért nagyon megharagudott és ott mindíg felhívott sziológia hadviselést tartani.....telt múlt az év közben apa vett egy házat nekünk gyerekeknek, de ezt a családból ő és én tudtam.... El telt egy fél év....Anya talált egy csekket a lakásról....Nekem azt mondta anya :mondj el mindent te k.... apa csicskája. Én sajnos elmondtam mindent mert féltem...Mondtam neki hogy léci ne mond el....Elt telt még egy fél év apáék nagyon összevesztek és ott anya elmondta a lakást...Utána fél éve nem köszön nekem se anya se a lány tesom.Volt olyan hogy nem akart be engedni anya a lakásba....Csak akkór vagyok jó, ha megkell csinálnom neki valamit....Most jutottam el a mély pontra segítsetek

2014. febr. 17. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy?
2014. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14
2014. febr. 18. 13:04
 3/3 anonim válasza:
Velem is hasonló van. Kérj segítséget apukádtól, barÁtnőidtől.
2015. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!