Apa utál? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy akármit csinálok, akkor mindig ordibál.

Néhány eset:

-Apa! Képzeld egy szakácshelyettes Ausztriában 2400 Eurot keres! Én is szakács akarok lenni!

-Ahhoz először meg kéne tanulni főzni te h*ülyegyerek!!! (Ezt így kiabálva.)


-Hoztam haza egy "csomó" ötöst, mivel feleltem biosz+földrajz, és a nyelvtanom is kiváló lett!

-Kíváncsi vagyok arra b*azdmeg, hogy emellett hány karód van! (Kiabálva.)


-Úgy gondoltam, hogy meg szeretnék tanulni görkorcsolyázni, mivel te mondtad, hogy sportoljak valamit!

-Hagyjál már a hülyeségeiddel te b*öszme...(Kiabálva.)


Rokonoknál is folyton megaláz, folyamatosan azt mondogatja, hogy mekkora szánalom vagyok, meg azt is, hogy egy lusta dög, mivel ő kiskorában már egyedül főzőtt, meg stb... Szeretnék segíteni a házimunkában, de már egyszerűen totál lestrapált vagyok. Ha valamit csinálok erejem teljéből, akkor mindeg ordibál, hogy milyen egy tróger állat vagyok...:'( Tanulás se megy már úgy, mint régen. Ezt a tanáraim is észrevették. Sőt, pénteken a gyermekorvosom is. Elegem van... Lécci segítsetek! Apa, miért emlegeti azt mindig, hogy vegyek példát a rokongyerekektől, és aláz meg előttük? Engem már nem is szeret?:(

Előre is köszönöm!:(


2015. márc. 28. 22:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen apukád van. Lány vagy ugye?
2015. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
13/L :'(
2015. márc. 28. 22:13
 3/36 anonim ***** válasza:
15%
De szeret apukád, csak ilyen kiállhatatlan természete van. Fogadd el, hogy ő márcsak ilyen. :(
2015. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező. Ne félj, nem te vagy a hibás, hanem az a pád.

Aki így beszél a saját gyerekével... Arra nincs jó szó. Csak maga miatt ilyen,mert elkeseredett.

Anyukád nem tud segíteni? Vagy rokonok? Hány éves vagy és fiú vagy lány?

Velem nyugodtan beszélgethetsz erről

Üdv 14/l

2015. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Anya mindig azt mondogatja, hogy már csak 5 év...:(

A rokonok meg csak nevetnek...:(

2015. márc. 28. 22:15
 6/36 A kérdező kommentje:
Emellett még az osztálytársaim is zaklatnak. 5. Osztály óta...:'(
2015. márc. 28. 22:17
 7/36 anonim válasza:
0%
ne legyél mérges rá, inkább szánni kéne az ilyen embert. Amikor dühös, szépen meg kell simizni a buksiját, és megkérdezni: mi a baj?! :D
2015. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

#4-es vagyok.

Legjobb az lesz ha elkerülöd a beszélgetést vele. Vagy ha mégis kell akkor csak arra válaszolj amit kerdez röviden és tömören.ne hozz fel új témákat.

Ez igazából az 'elhidegülés'. Ha nem 'ismer' nem talál rajtad fogást. De anyukáddal viszont mindent beszélj meg mert ő a szövetségesed.

2015. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim azért utálnak, mert az a "metal" stílus vagyok.

Folyton megkapom a:

-h*ülye kis emos g*eci

-retkes k*urva

-szájbab*aszott csóró r*ibanc

-szerencsétlen paraszt

-nyomorult fasz


....jelzőket...és még ennek cifrábbjait. A tanárok nem segítenek, nekem pedig naponta mondogatnak ilyeneket...:"(

2015. márc. 28. 22:22
 10/36 anonim ***** válasza:
49%
Ha Kis szerencsed van , apukadat elüti a vonat....
2015. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!