Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a lányommal meg...

Mit csináljak a lányommal meg a barátjával? 43/n

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt a most 17 éves lányom megismert egy fiút aki immár fél éve nálunk lakik. Igazság szerint egyáltalán nem bírom a pasit és amikor ezt a lányomnak megmondtam, nagyon kiakadt és azóta alig sz hozzám. Csak az a baj hogy nagyon keveset alszok mert csak egy vékony fal választ el a lányom szobájától és nem minden este de gyakran áthallatszik mindenféle nyögés, nevetgélés. Nyilván tudom mit csináljak de nem akarok rájuk nyitni. Ha elmondanám neki, hogy zavar, elkezdene hisztizni. Szívem szerint mind a kettőt elköltöztetném, csak nem tudom, érdemes-e. Mit tegyek?

2015. márc. 14. 14:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
De miért lakik nálatok? Bakker, állj már a talpadra. Megmondod neki, hogy 3 napja van eltakarodni és ennyi. Mondjuk a lányod be fog rágni, de már késő megnevelni sajnos. :\
2015. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Költőnő? ***** válasza:
100%
DE MIÉRT KÖLTÖZÖTT ODA????
2015. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!