Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a lányommal meg...

Mit csináljak a lányommal meg a barátjával? 43/n

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt a most 17 éves lányom megismert egy fiút aki immár fél éve nálunk lakik. Igazság szerint egyáltalán nem bírom a pasit és amikor ezt a lányomnak megmondtam, nagyon kiakadt és azóta alig sz hozzám. Csak az a baj hogy nagyon keveset alszok mert csak egy vékony fal választ el a lányom szobájától és nem minden este de gyakran áthallatszik mindenféle nyögés, nevetgélés. Nyilván tudom mit csináljak de nem akarok rájuk nyitni. Ha elmondanám neki, hogy zavar, elkezdene hisztizni. Szívem szerint mind a kettőt elköltöztetném, csak nem tudom, érdemes-e. Mit tegyek?

2015. márc. 14. 14:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle,hogy milyen volt este a szex?(ha újra hallod)

Hátha rájönn hogy milyen ciki,hogy az annyja hallja a szexuális élményeit. Vagy hangoskodj te is amikor hallod őket..hátha leesik..

2015. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez kamu kérdés, ennyire hülye nem lehet senki. Gondolom a csávóka is ingyen lakik ott...
2015. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu kérdés. Már megint. Ha tényleg ennyire zavarna már rég beszéltél volna vele erről. Egyébként 17 évesen minek lakik vele a barátja?
2015. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Már azt nem engedtem volna meg hogy oda költözzön. De ha már így áll a dolog,célszerű ha elmondod a lányodnak a problémád és megbeszélitek. Megoldjátok

Elvégre is, ő még csak 17,te pedig az anyja vagy. Állj ki magadért.

2015. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Álmukban.......
2015. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tudni, hogy a pasi miért költözött oda? Mert én nem nagyon tudok elképzelni olyan szituációt, hogy a tizenhat éves lányom pasiját magunkhoz költöztessem, azt meg főleg nem, hogy fél évig ott lébecoljon. Mi volt az indok, amivel bekéretőzött hozzátok? Vagy te miből gondoltad, hogy ez így jó lesz?
2015. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Mièrt lenne kamukérdés?
2015. márc. 14. 22:36
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy képtelen válaszolni arra, hogy miért nem bírod a srácot és miért lakik ott?
2015. márc. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Kései Sirató ***** válasza:

Nos, miért költözött oda?


Miért nem bírod, mi az benne, ami ellenszenves?

2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hogy flegma, neveletlen, trehány, nem tud rendesen, értelmesen válaszolni és ott előttem fogdozza a lányomat...
2015. márc. 16. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!