Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a lányommal meg...

Mit csináljak a lányommal meg a barátjával? 43/n

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt a most 17 éves lányom megismert egy fiút aki immár fél éve nálunk lakik. Igazság szerint egyáltalán nem bírom a pasit és amikor ezt a lányomnak megmondtam, nagyon kiakadt és azóta alig sz hozzám. Csak az a baj hogy nagyon keveset alszok mert csak egy vékony fal választ el a lányom szobájától és nem minden este de gyakran áthallatszik mindenféle nyögés, nevetgélés. Nyilván tudom mit csináljak de nem akarok rájuk nyitni. Ha elmondanám neki, hogy zavar, elkezdene hisztizni. Szívem szerint mind a kettőt elköltöztetném, csak nem tudom, érdemes-e. Mit tegyek?

2015. márc. 14. 14:25
1 2 3 4
 1/32 Kései Sirató ***** válasza:
93%
Állj a sarkadra, a lány még nincs 18, te vagy a felnőtt.
2015. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
91%
Ott rontottad el, hogy engedted, hogy a srác odaköltözzön.
2015. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó de mit mondjak neki?
2015. márc. 14. 14:31
 4/32 Bence_ ***** válasza:
100%
Szia! Majd holnap találkoztok.
2015. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak azt, hogy költözzön el. Megteheted, te házad.
2015. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
A lányoddal kozlod, hogy Zsuzsikam, elegem van a Pistibol, szólj neki hogy költözzön el. Egy heted van beszélni vele, utána én szólok neki és másnapi van határidő.
2015. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Ugye csak vicc, hogy ilyen buta vagy?
2015. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
29%

Mi a gond a fiúval? Nem dolgozik, nem tanul, iszik, lébecol? Jó, én se örülnék, ha lenne egy 17 éves lányom és együtt élne egy fiúval. Az együttéléssel várják meg amíg befejezik az iskolát, de legalábbis amíg betölti a 18-at. Lehet régimódi vagyok, de ez van.

A másik problémát fel lehetne úgy is vezetni, hogy gyerekek, icipicit halkabban hancúrozzatok, áthallatszik.

2015. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt a megoldás: [link]

vagy ez:

[link]


Amúgy meg mond el neki, hogy mit gondol. Ha hisztizik, akkor nyugodtan tegye, a lényeg, hogy megszűnjön a jelenlegi helyzet.

2015. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Ott hibaztal, hogy az epp 16 eves lanyodnak megengedted akkor, hogy nagyon kiakadjon.

Elkoltoztetni a palit, ha a lany akar vele menni, menjen. Sajnalom, anyuka vagyok, de teged se a lanyod se a fiu nem vesz semmibe, es nem is fognak.

2015. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!