Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszóltok, hogy a kamasz...

Beleszóltok, hogy a kamasz lányotok mennyit lehet a barátjával?

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy nem zavarja-e a szüleimet, hogy sok időt töltök a barátommal. Mert pl. az egyik barátnőmnek sem engedik a szülei, hogy hétköznap találkozzanak, akkor csak neten tudnak beszélni.

De nekünk azért sem szólnak, ha úgy jön ki, hogy hétköznap egymásnál alszunk. Meg egymás családjaival megyünk nyaralni, telelni, síelni, decemberben zsinórban 3 hetet voltunk együtt.

De apa is tett legutóbb egy megjegyzést, ami arra irányult, hogy nem vagyok-e kicsit sokat a barátommal.


Szóval igazából arra lennék kíváncsi, hogy ti mennyire szóltok bele a kamasz gyerekeitek párkapcsolataiba?


(másfél éve vagyunk együtt, én 17 vagyok, Ő most lesz 18)


2015. febr. 27. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok szülő, de nálunk ez alapvetően úgy működött mindig is (hárman vagyunk lányok, két húgom még kamasz), hogy csak akkor szóltak ebbe bele, ha láthatóan elhanyagoltunk emiatt valami mást, leginkább kötelezettségeket (tanulás, feladatok, házimunka), vagy ha egyértelműen rossz hatása volt ránk.
2015. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam se szóltak bele (19 vagyok) de hétköznap nem alszunk egymásnál, csak hétvégén, hétköznap pedig délutáni vagy esti program van. PL náluk vacsorázok, vagy ő nálunk, moziba megyünk, stb... De így jól érzem magam vele, ha hétköznap is együtt lennék én már azt érezném hogy nagyon el vagyok köteleződve, ennyi pont elég, ha együtt maradunk és összeköltözünk akkor lesz még időnk egymásra :)

de egyébként a szüleim nem szóltak soha bele, de tudtunk a határokat, voltunk sokat nálunk is, meg a barátomnál is, így láttak a szülők, sose volt ebből baj. :) 19L

2015. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kotelezettsegeinek tegyen eleget. Onnantol nem.
2015. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!