Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a lányommal meg...

Mit csináljak a lányommal meg a barátjával? 43/n

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt a most 17 éves lányom megismert egy fiút aki immár fél éve nálunk lakik. Igazság szerint egyáltalán nem bírom a pasit és amikor ezt a lányomnak megmondtam, nagyon kiakadt és azóta alig sz hozzám. Csak az a baj hogy nagyon keveset alszok mert csak egy vékony fal választ el a lányom szobájától és nem minden este de gyakran áthallatszik mindenféle nyögés, nevetgélés. Nyilván tudom mit csináljak de nem akarok rájuk nyitni. Ha elmondanám neki, hogy zavar, elkezdene hisztizni. Szívem szerint mind a kettőt elköltöztetném, csak nem tudom, érdemes-e. Mit tegyek?

2015. márc. 14. 14:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem buta vagyok csak sajnálom a lányt
2015. márc. 14. 14:37
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd még őket pár évig,had élősködjön rajtad a lányod barátja nyugodtan.
2015. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem buta vagyok csak sajnálom a lányt
2015. márc. 14. 14:38
 14/32 anonim ***** válasza:
89%
17 éves a lányod, vagy lehet hogy már 16 volt (mikor odaköltözött a pasija) és ezt te elnézted???
2015. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
De, nagyon buta vagy! Mit sajnálsz a lányodon? 17 évesen együtt él egy pasival. Mit kell rajta sajnálni? Hogy ha elküldöd majd nem fog? És akkor? A srác hány éves? "Szívem szerint mind a kettőt elköltöztetném, csak nem tudom, érdemes-e." Mi az, hogy érdemes-e???
2015. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
9%
Ne féltékenykedj, te is voltál fiatal. Ha te is nyögni akarsz akkor keress egy pasit. :)
2015. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem kellett volna megengedni, hogy oda költözzön.

De ha már így van, közöld a lányoddal, költözzön el a fiú. Indokold is meg!

Nem kell sajnálni a lányodat, tanulás a dolga!

Feleslegesen kerülgeted, esetleg még el is tartod a srácot.

Hisztivel meg ne engedd magadat zsarolni, 17 éves, örüljön, hogy eltartod.

2015. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a felnőtt, mondd el nekik a véleményed! 17 évesen azért én nem engedtem volna meg a lányomnak, hogy odaköltözzön a barátja. Egyébként más bajod is van a fiúval?
2015. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az indokát tudod az összeköltözésnek? Mert logikailag értelmetlen. Mind a ketten még jó pár évig iskolába fognak járni (már ha van eszük), így ilyen korán, 5-10 évvel a tanulmányok befejezése előtt értelmetlen az összeköltözés, családalapítás.
2015. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a fiú? És fizet valamit hogy ott lakik?
2015. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!