Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim semmit nem engednek...

A szuleim semmit nem engednek meg nekem. A het egen koncert es meghalok ha nem mehetek el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szuleim eleg szigoruak. Apa raadasul katona. Alapvetoen jofej, ha kell segitseg vagy barmi, akkor megerto es turelmes, de ha valami szabalyt nem tartunk be itthon, akkor nagyon szigoru. Pl. 4es 5os altlagot kell hoznunk(batyammal). Nincs apellata, nehez volt a dolgozat stb. Mondott valamit es az ugy van. Multkor egy 3asert egy hetre elvette a telefonomat!!! Ami nagyon idegesito, hogy egy marha nagy telken lakunk, vannak allatok van kert minden. Es nekem is ki kell mennem dolgozni lany letemre sz..rt lapatolok, csirket etetek, kapalok. Elmondtam baratnomnek, mondta hogy ne csinaljam meg. Fogtam magam es nem csinaltam, amit apa mondott, majd kepes volt egesz delutan kint ulni velem es megvarni amig megcsinalom, pedig sirtam is hogy nem akarom,meg nem en akartam ezt a nagy kertet ugyhogy csinalja meg o. E miatt a hiszti miatt nem engednek el egy hetvegi buliba amire egy honapja varok es ott lesz egy fiu is aki tetszik. Azt mondta, hogy gondolkodjak el azon miert kell nekem is a kerten dolgozni mindenkivel egyutt. De konyorgom miert??? Nem en kertem ezt a marha nagy hazat a kerttel. Hogy gyozhetnem meg oket. Egyesz nap sirok a koncert miatt. Minden baratnom ott lesz. :(

2014. nov. 13. 22:50
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
Na most a lány 21 éves kíváncsi vagyok mi lett
2019. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!