Vegyek neki is jegyet?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz Ákos koncert. Régi vágyam elmenni már egyre. Már most rohamosan fogynak a jegyek. Apám is szereti Ákos zenéjét (anyámék elváltak, anyával élek). Felhívtam apát, hogy elmegyünk-e. Azt mondta nincs pénze. Na már most én nagyon szeretnék elmenni és igazából csak a fuvarral lenne probléma, mivel vidéki vagyok és a hazajutás gázos lenne. Apámék most vettek új családi házat. Szerintetek vegyek neki is egy jegyet? Mondjuk karácsonyi ajándék gyanánt? Rég nem kapott már tőlem karácsonyi ajándékot.

2014. jún. 7. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam karácsonyi ajándékot mert a koncert december 13-án lesz.
2014. jún. 7. 13:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél főleg hogyha ő is szereti meg lesz fuvarod is apád is örülni fog :)
2014. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt megvennéd, nem árt apádat tájékoztatni erről, mert lehet más programja lesz, vagy nincs szabija, vagy nem menne el.

Nem írtál semmit az új családjáról. Lehet, az új családja nélkül nem is szívesen menne szórakozni.

Szóval előbb beszélj apáddal, nehogy hoppon maradj.

2014. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincsen addig szülinapja?

Mégse karácsony előtt kapja meg az ajándékát..

Egyébként az ötlet jó

2014. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert ne? Ha most epitettek, akkor masra kell a penz nem Akos koncertre. Biztos azert mondta, hogy nincs penze, mert ugy gondolta ha elmegy, akkor neked is o vett volna jegyet. Te is jol jarsz meg o is. Jo lesz egy kis idot apaddal tolteni.
2014. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából az nem gond, ha mondjuk valamiért mégsem tudná azt az időpontot leszervezni, mert van más is, akivel el tudok menni és belemenne, csak hát ugye mégis csak az apám.
2014. jún. 7. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél. Örülni fog neki, ha nem tudna elmenni, ahogy írtad odatudod akkor másnak adni, de maga a gesztus biztos, h nagyon jól fog apádnak esni.
2014. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!