Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem szemétség,...

Csak szerintem szemétség, hogy a szüleim ezzel zsarolnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ők azt szeretnék, ha a jogra mennék, én viszont nem oda akarok menni.

Erre ma Anya mondta, hogyha a jogra megyek, akkor olyan autót vesznek nekem, amilyet csak akarok, ha meglesz a jogsim és érettségi után választhatok magamnak bármilyen lakást Pesten és fizetik az egyetemet is.


Viszont ha máshová megyek, azt nem fizetik ki.


Apa meg csak hallgatott.


Én nem akarok a jogra menni, képtelen lennék elvégezni.


2014. okt. 20. 19:42
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
De nem értitek, hogy őt nem érdekli a jog??Ezen mit nem lehet felfogni?Én se mennék olyan szakra, ami nem érdekel, ha mindjárt házat vennének is.Mert nem fogom azzal vesztegetni az időmet, hogy olyasmit tanuljak, amit nem fogok majd használni.És itt nem arról van szó, hogy a kérdező nem akar tanulni, hanem hogy a jogra nem akar menni, hanem máshova szeretne.Amelyik szülő ezt nem érti meg, az egy idióta. 28/N
2014. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%

Hagyni kell dolgozgatni közmunkába a gyereket egy pár évet. Majd összegyűjti a havi 50 ezerből a tandíjra valót, meg a kajára valót meg a bulikára valót.

Saját akaratából majd eldönti mi akar lenni!!!!

2014. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Engem leginkább az bosszant, hogy (pl. a volt évfolyamomból) több vulkánagyú emberkéről tudok, aki számlakönyvelésnél tovább nem jutott és nem is nagyon fog (mivel se pénze, se háttere, se összeköttetése)... jogra kell menni? Micsoda kőkemény kompromisszum az élettel (kocsiért, lakásért...)! :D

Tudod mit? Mondj nemet! Tapasztalj.

2014. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!