Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem szemétség,...

Csak szerintem szemétség, hogy a szüleim ezzel zsarolnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ők azt szeretnék, ha a jogra mennék, én viszont nem oda akarok menni.

Erre ma Anya mondta, hogyha a jogra megyek, akkor olyan autót vesznek nekem, amilyet csak akarok, ha meglesz a jogsim és érettségi után választhatok magamnak bármilyen lakást Pesten és fizetik az egyetemet is.


Viszont ha máshová megyek, azt nem fizetik ki.


Apa meg csak hallgatott.


Én nem akarok a jogra menni, képtelen lennék elvégezni.


2014. okt. 20. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
48%
Mond hogy vagy mész a corvinusra és támogatnak benne vagy elmész utcaseprünek.
2014. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
81%
Biztassátok csak rá, hogy vegye fel a diákhitelt!jo nagy marhák vagytok.Mindenki megbánja aki felveszi, nekem is jópár csoporttársam felvette, éltek mint a kiskirályok, most meg nyöghetik a hülyeséget.Kérdező, fel ne vedd!Amúgy abban igaza van az egyik válaszolónak, hogyha szerinted as jogot nem tudod megcsinálni, akkor ne ábrándozz a corvinusról.És mi lenne, ha mégis megpróbálnád a jogot?
2014. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
50%
Jó, pontosítok: ha bármelyik szak, amit kinéztem magamnak, teljesíthetetlen - már a bejutás is, érted, akkor oda nem jelentkezem. Pontosan tudtam, mikor a felsőoktatásba jelentkeztem, hogy hová nem jutnék be államilag támogatott képzésre, oda nem is adtam be a jelentkezésemet. Ismerned kell a korlátaidat. Nem véletlen, hogy zsarolható vagy. Maga az egyetem is csak a szüleid ajándéka - sose fogsz vele boldogulni.
2014. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
74%
De egy undok disznó vagy, előző!!Miért ne boldogulna??
2014. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
72%
23-as, azért, mert másoknak több minden megadatott, mint anno neked, még nem kéne ennyire tahónak lenned, mert ezzel csak magadnak állítod ki a szegénységi bizonyítványt.
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Nem azért nem vennének fel, mert buta, vagy hülye lennék.

Bonyolult, miért.

De a jog engem nem érdekel, én nem akarok ügyvéd, bíró, vagy ügyész lenni.

2014. okt. 20. 21:06
 27/53 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kérdező, nincs más hátra, mint kerek perec megmondani, hogy márpedig te nem mész oda.És máshova adni be a jelentkezésedet.Hidd el, úgyis fognak támogatni, nem érdekük, hogy a gyerekük a nyakukon maradjon, vagy utcaseprő legyen.Ez csak duma, amit csinálnak.Állj ki magadért!!!
2014. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem butaság vagy hülyeség kérdése, Kérdező. Miért nem jutnál be? Úgy tudom, a tanulmányi átlag és az érettségi adja ki a felvételi pontszámot. Ezen túl mi akadálya lehet a bejutásodnak? Mi az, ami bonyolulttá teszi? Tényleg magyarázd meg, kérlek, mert nem tudtam, hogy máson is múlik az államilag támogatott képzésre való bejutás.

Egyébként az, hogy ismerem a korlátaimat, nem azt jelenti, hogy hülye vagyok, sőt, az pont azt jelenti, hogy van agyam, és nem vállalok olyasmit, amibe valószínűleg belebuknék. Érted, pontosan tudtam, hogy az orvosi nem menne. Nem jelentkeztem.

2014. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
35%

#25

Anno a szüleim maximálisan támogatták az egyetemi jelentkezésemet, és két gyönyörű szakmám lett, amelyekkel azóta is boldogulok az életben. Mit gondolsz, mennyire vagyok irigy valakire, aki helyett apu meg anyu eldöntötte, hogy hová kell jelentkeznie? Sőt, még zsarolják is autóval meg lakással. Hja, rendkívül irigylésre méltó helyzet, annyira lennék szerencsétlen helyében...

2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
28%
Ó igen, ha nem lesz a gyerek jogász, akkor már csak utcaseprő lehet. Zseniális logika. Anyám. És még én vagyok a tahó..
2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!