Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszajöhet vajon a fiam?

Visszajöhet vajon a fiam?

Figyelt kérdés
Több mint kettő évig, egyedül neveltem a fiamat. Válás után, nálam maradt, annak ellenére, hogy nem nekem ítélték. Akkor tízéves volt. Együtt bukdácsoltunk a mindennapokban, sokszor nélkülözve. (Folytatás lent)

2014. máj. 31. 20:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Üdv újra!



Nem gondotam volna, hogy megint ide találok, azt hittem, hogy nem lesz folytatása a történetnek... amikor láttam,hogy írtál... gondoltam, hogy TALÁN 'heppiend'... hát..... Elkezdtem végigolvasni újból az egész sztoridatt, és.. tényleg könnybe lábadt szemem...


Ha akarsz, írj még ide, szerintem néhányan még olvassuk... Vagy akár nekem küldhetsz privátot is... Nem tudom, hogyan tudnék segíteni...

2015. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszi!

Őszintén szólva, ide már csak akkor szeretnék írni, ha történik valamilyen komoly változás a történetben. Hátha hasznát veszi valaki. Valami pozitív, vagy valami olyan tanulság, ami hasznára lehet másnak is.

2015. jún. 7. 13:44
 33/37 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tudom, hogy csak pár hónapja írtál utoljára, de van esetleg fejlemény?
2015. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én is figyelem, engem is érdekel (én írtam 06.01én is)
2015. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Üdv!

Decemberben felvette velem a kapcsolatot. Kettős érzések tomboltak bennem mélyen, amit nem mutattam/mutatok ki. Jó újra látni. De teljesen el vagyok keseredve, mert mintha el lenne veszve. Az elmondása alapján, minden rendben van. Teljes a családi idil. Csak akkor miért van az a furcsa érzésem, hogy még sincs minden rendben. De ezt a témát nem forszirozom, nehogy el ijesszem. Inkább csak hagyom, hogy történjenek a dolgok. A kapcsolatunk, meg sem közelíti a korábbit, viszont azt hiszem tudja jól, hogy vagyok a világban. Tálan idővel tudatosul benne, hogy számíthat rám. Nem erőltetem a kapcsolatot, inkább rá bízom, hogy mikor találkozunk. Úgy fest ez a történet még nem zárult le. Még bármi lehet.

2016. febr. 14. 20:26
 36/37 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy írtál!!! Nagyon-nagyon szorítok Neked.

Te hogy vagy?

2016. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, élek. :)

Talán majd egyszer bővebben, ha lesz értelme.

Üdv!

2016. febr. 21. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!