Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most mult 4 hetes....

Kisfiam most mult 4 hetes. Eleinte volt tejem, de mára kb.5 ml van a kettőből összesen! Kinek mi vált be? Vajon visszajöhet még a tejem vagy ez már az elapadás jele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad el, akkor az 5 ml édes kevés...Az semmire nem elég!!

FEj, fej, fej, sokat, és talán lesz belőle valami, de ezt nehéz megmondani!

2009. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem elírás...sajnos....ez a valóság! :(
2009. aug. 25. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia én is így vagyok a kislányom 5 hetes korától. Akkor megjött a menszeszem és nagyon megcsappant.

Én mindent kipróbáltam, úgyhogy nyugodt a lelkiismeretem, mikor kibontom a tápszeres dobozt. Fejés, 7-5-3-1 vagy simán, MoreMilk, Laktoherb és társai, két mellből etetés, urtica... ha lenne tablettás kiskutyaszar a tejserkentésre, azt is megettem volna.

Azért valamennyire sikerült visszahoznom, de csak pár napig volt elég, utána megint kezdődött az egész elölről. Ez megy ötödik hete. A hajam hullik, mint a hó, és csontsoványra fogytam. Pedig eszem rendesen. Egyszerűen eddig bírta a testem, és kész. Most úgy vagyunk, hogy valamennyit mindig tud szopizni, és azt egészítem ki.

Szóval a kérdésedre a válasz: lehet, hogy visszajön, de lehet, hogy csak időszakosan, úgy, mint nekem.

Remélem, hogy neked minden oké lesz!!!

9 és fél hetes kislány anyukája.

2009. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kapja remélem a tápszert rendesen, mert öt ml az télleg nagyon kevés,igyál tejszaporító teákat, és sok folyadékot is igyál, és ha elapad, kérlek ne légy lelkibeteg, mert én bizony az lettem, és ez nem jó a babának sem.Ha nincs más, hát ott a tápszer, sajnos nehéz visszahozni az elapadt tejet.Nekem is elapadt két hónapos korában,és mindig magam hibáztattam, pedig a császári komplikáció miatt volt kevés,negyven ml, de ha ezt megette, akkor jött a tápszer.Egyébként, volt, hogy kerek két óráig szoptattam mindkét mellből, mégsem jött több negyen ml nél .Kívánom, hogy sikerüljön visszahozni a tejed, de nagyon nehéz dolog ez.:( Én már végigjártam ezt az utat.Nekem pl azért apadt el az a negyven ml is, mert a nőgyógyászom, olyan gyógyszert írt fel a méhgyulladásomra, ami tejelepasztó.Mire rájöttem a mellékhatásokat elolvasva, addigra nekem is öt-tíz ml tejem lett.Aztán feladtam.:(De már azóta is bánom, hogy nem küzdöttem tovább.Pedig lehet akkor sem lett volna több tejem.Azért sok sikert, és ha mégsem sikerül, ne csüggedj, sok gyerek felnevelkedett már tápszeren, és nem te tehetsz róla, ha nincs elég tejed. Egytizennyolc hós kisfiú anyukája
2009. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyi ml tejed volt eleinte, és mitől lett csak öt ml? Ittál elég sok folyadékot stb.?
2009. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedd tovább a terhes vitamint, (elevit, gravida, stb) és igyán rengeteget. Tejserkentőket próbáld (napi 1-2 pohár alkoholmentes sör, utrica ulrens, laktoherb, stb...), hátha bejön. Nekem 3 hónap után apadt el 2 nap alatt a tejem, úgy hogy a lányom 5x 150 g-ot szopizot, és fejtem mellette napi fél litert. Mégis így esett. De szerencsére viszajött a tejem 7 nap alatt, és minden ok lett. A legfontosabb, hogy ne idegeskedj, mert az árt a legtöbbet! Ha ne adj Isten tápszeres lesz a babád, akkor is egészséges lesz. Ne aggódj, és ne hibáztasd magad. Próbálkozz mindennel! Kitartás! Szorítok
2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigyasztalást! Lehet,h a császár mellékhatása..hát az a sok tej ami eleinte volt az kb. 40-50ml...iszok rendesen, szedek vitamint,laktorherbet iszok,homeopátriás bogyó, sör...eszek is rendesen, fejem is amikor csak lehet...ennél többet nem hiszem,h tehetek..sajnos:(((
2009. aug. 26. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült e visszahoznod a tejcsit vagy sem.Köszi!
2009. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindent megpróbáltál! Nem rajad múlik! Tényleg lehet a császár miatt van. Így is fel fog nőni, és egészséges szép baba lesz! Ne keseregj, örülj, hogy van egy csodás kisbabád!
2009. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!