Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszajöhet vajon a fiam?

Visszajöhet vajon a fiam?

Figyelt kérdés
Több mint kettő évig, egyedül neveltem a fiamat. Válás után, nálam maradt, annak ellenére, hogy nem nekem ítélték. Akkor tízéves volt. Együtt bukdácsoltunk a mindennapokban, sokszor nélkülözve. (Folytatás lent)

2014. máj. 31. 20:25
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Pontosan nem szeretném leírni, csak annyit, hogy mentálisan rendkívül igénybe veszi az embert.

Ehhez a munkához bizony stabil lélek kell, különben felőröl. Sajnos ez most nem a legjobbkor jött, de ez van.

2014. jún. 1. 15:11
 22/37 anonim ***** válasza:
Esetleg privátban sem küldenéd el? Kitartást.
2014. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, amiért ennyi választ kaptam, egy év múlva visszatérek, és leírom az akkori helyzetet. Addigra sokminden kiderül. Hiszen valódi választ, csak az idő adhat majd.Talán segíthet valakinek, aki hasonló helyzetbe kerül. Ennyivel tartozom, a sok biztatásért cserébe.

Köszönöm!

Üdv...

2014. jún. 1. 17:39
 24/37 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, bár nemhiszem, hogy annyira sokan megnéznék! Nekem minden esetre akár hónaponként, vagy eseményenként is küldhetsz, ha akarsz, mert szívesen meghallgatnám őket. MInden jót, jóéjt.
2014. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem az számít hányan olvassák, hanem hogy az rátaláljon akinek kell. Keresőből ide tévedve, olvastam már több évvel ezelőtti topicot is.
2014. jún. 2. 05:27
 26/37 anonim ***** válasza:
Fejlemények?
2014. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Letelt az év. Nem tartjuk a kapcsolatot. Próbálom élni az életem, de néhanapján, rettentően eltudok keseredni. Csak az a tudat vigasztal, hogy ezekszerint megtalálta a helyét. Ha egyszer szüksége lenne rám, itt leszek. De bármennyire is nehéz így, remélem soha nem kell engem keresnie. Mert az azt jelentené, hogy valami nem stimmel az életével. Márpedig, én kiegyensúlyozott és elégedett életet kívánok neki. Bízom benne, hogy soha nem kell felülvizsgálnia ezeket a döntéseit. Az rosszat jelentene. Sok sikert, és mégtöbb önfeledt mosolyt kívánok neki. Drága kis kékszeműm.
2015. jún. 1. 06:56
 28/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Borzasztóan mélyen érintett a történeted... és nagyon elszomorodtam, hogy néhány nő ilyesmire képes. Ilyenkor én szégyellem magam helyettük...

Soha nem jutna eszembe a gyermekemet elvadítani az édesapjától.

Nagyon-nagyon remélem, és tiszta szívből kívánom, hogy a kora kamaszévek lázadozása után (most 13 lehet, ha jól számoltam?) visszatérjen az életedbe. Tán átgondolva felébrednek majd benne a szép emlékek, és nem fog kizárni az életéből.

Az új munkahelyed bevált?

2015. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Köszi a jókívánságokat!

Nem is tudom. Tényleg vannak nagyon nehéz pillanatok. De az Ő érdekében tényleg azt kívánom, hogy soha ne hiányozzak neki. Komoly dolgokon mentünk keresztül, és kiszállát, mielőtt célhoz értünk volna. Ismer jól, és tudja mit jelent nekem, illetve hogyan éltem, élem meg a távozását. Nem akarom, hogy ez valaha is megforduljon a fejében. Szeretném, ha boldog lenne.

A munkahelyen elvagyok. Viszonylag biztos, mert állami cég. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az életemmel. A munka kicsit eltereli a figyelmem. Néha csavargok. Szerencsére, világ életemben bizakodó ember voltam, és Köszi a jókívánságokat!

Nem is tudom. Tényleg vannak nagyon nehéz pillanatok. De az Ő érdekében tényleg azt kívánom, hogy soha ne hiányozzak neki. Komoly dolgokon mentünk keresztül, és kiszállát, mielőtt célhoz értünk volna. Ismer jól, és tudja mit jelent nekem, illetve hogyan éltem, élem meg a távozását. Nem akarom, hogy ez valaha is megforduljon a fejében. Szeretném, ha boldog lenne.

A munkahelyen elvagyok. Viszonylag biztos, mert állami cég. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az életemmel. A munka kicsit eltereli a figyelmem. Néha csavargok. Szerencsére, világ életemben bizakodó ember voltam, és ez nem igazán engedi, hogy feladjam. Bízom benne, hogy egyszer jobbra fordul, és eltudom fogadni ezt az egészet. Hátha jut még egy kis lelkibéke. nem igazán engedi, hogy feladjam. Bízom benne, hogy egyszer jobbra fordul, és eltudom fogadni ezt az egészet. Hátha jut még egy kis lelkibéke.

2015. jún. 2. 01:31
 30/37 A kérdező kommentje:

Köszi a jókívánságokat!

Nem is tudom. Tényleg vannak nagyon nehéz pillanatok. De az Ő érdekében tényleg azt kívánom, hogy soha ne hiányozzak neki. Komoly dolgokon mentünk keresztül, és kiszállt, mielőtt célhoz értünk volna. Ismer jól, és tudja mit jelent nekem, illetve hogyan éltem, élem meg a távozását. Nem akarom, hogy ez valaha is megforduljon a fejében. Szeretném, ha boldog lenne.

A munkahelyen elvagyok. Viszonylag biztos, mert állami cég. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az életemmel. A munka kicsit eltereli a figyelmem. Néha csavargok. Szerencsére, világ életemben bizakodó ember voltam, és ez nem igazán engedi, hogy feladjam. Bízom benne, hogy egyszer jobbra fordul, és eltudom fogadni ezt az egészet. Hátha jut még egy kis lelkibéke.

2015. jún. 2. 01:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!