Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon minek az olyan szülőknek...

Vajon minek az olyan szülőknek család, akik ha egy fiatal kérdez valamit a családi élettel kapcsolatban, akkor a válaszuk, majd jó pofán vágnálak, ki b-szn-lak a házból, fogd be a pofádat, az én gyerekem lennél már régen.. Na ezt nem írom le, Jó?

Figyelt kérdés
Kik ezek az emberek?

2014. ápr. 21. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Kérdez valamit a családi élettel kapcsolatosan? Mit kérdez? Milyen családi élet? Kik? És milyen emberek? Kicsit érthetőbben, ha lehet...
2014. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
csak én nem értem hogy pontosan mi a kérdés?
2014. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem, egyáltalán nem olvastam ilyen válaszokat, főleg nem felnőtt embertől.
2014. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És vajon minek kérdez egy tanácsadó fórumon olyan ember, aki arra se veszi a fáradságot, hogy igényesen és érthetően megfogalmazza a kérdését?
2014. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom olyan kérdéseket teszel fel nekik, amelyek nem a tiszta életre vallanak.Azért válaszolhatnak neked ilyen szavakkal.Mégis melyek azok a kérdések,amelyekre ilyen választ kapsz?
2014. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És vajon minek kérdez egy tanácsadó fórumon olyan ember, aki arra se veszi a fáradságot, hogy igényesen és érthetően megfogalmazza a kérdését?
2014. ápr. 21. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Érti valaki, hogy mit akar a Kérdező??
2014. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez az Kérdező, hát ez az ! Mi is ezt szeretnénk tudni :)))
2014. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tuti valamit a szexről akar kérdezni a gyerek és ez.

Ez még a "jobbik" verzió, a rosszabbik, mikor mindenre azt mondják, hogy majd házasság után megtudod, mert a vallásban benne van, hogy csak akkor lehet.

Honnan tudná meg akkor hirtelen, mit hova?

Mellesleg élete végéig várhatna valaki a hercegre, ugyanis nincs olyan pasi aki hajlandó várni addig, max. 1-2 hónapot, de azt is nagy ímmel-ámmal.

ez egy vicc, ahogyan néhány szülő tényleg reagál.

Én 8 évesen ezért kölcsönöztem ki a könyvtárból anatómiakönyvet, onnan szépen mindent megtudtam.

2014. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!