Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszajöhet vajon a fiam?

Visszajöhet vajon a fiam?

Figyelt kérdés
Több mint kettő évig, egyedül neveltem a fiamat. Válás után, nálam maradt, annak ellenére, hogy nem nekem ítélték. Akkor tízéves volt. Együtt bukdácsoltunk a mindennapokban, sokszor nélkülözve. (Folytatás lent)

2014. máj. 31. 20:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Annyira édesen írtál a fiadról. :) Én is meghatódtam.

Boldogságot kívánok neked, a fiad jelenlétében :)

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 fallenangel_33 ***** válasza:
ez az egyik legszívszorítóbb történet, amit valaha itt olvastam.... Kedves APUKA. Jelen helyzetben sokat nem tud tenni, mint várni. A gondolatait pedig leírhatja levélben, amit szépen lezár és eltesz...arra az alkalomra, amikor bekopogtat a fiatalaember. Mert jönni fog, egy perc kétségem sincs. Lehet nem ma, talán holnap sem, de jönni fog. Láttam már érdemtelen szárnyalásokat és azt követő csúf bukásokat, amikre senki sem számított. Az idő kiforrja az igazságot. Őrizze meg a higgadtságát és a nyugalmát, amennyire lehet. Minden jót kívánok.
2014. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem fog vissza menni.Bele esett a jóba.Esetleg akkor, ha valamiért onnan kidobják,vissza talál hozzád.Néha a gyerekek nagyon hálatlanok tudnak lenni.A gyerek nevelés egy fő állás,sok sok kifizetetlen túl órával.És ki tudja ki mit kap érte.Jó ember vagy,sok nő szeretne ilyen apát a gyerekének.Attól,hogy kamaszodik nem engedheti meg magának sértegessen,bántó megjegyzéseket tegyen rád.Elvarázsolta a jólét,és ha mindig meg is kapja, számára egy más világ lesz fontosabb amit melletted nem tehet meg,és abba a világba te nem férsz bele.Már elkezdte nem hív nem keres.Nagyon sajnállak.Azt írod 40éves vagy.Állj talpra.Még sok minden áll előtted.Ahoz még fiatal csak emészd magad.Talán ha próbálkoznál egy új kapcsolattal,talán ha lenne újra gyereked.Őt azért keresd,érezze hiányzik neked.
2014. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együttérző, és bíztató válaszokat! Ami pedig egy újabb párkapcsolatot illet, nem tudom, hogy valaha is megtudnék-e igazán bízni valakiben. És csak azért hogy ne legyek egyedül, nem akarok összetákolni egy kapcsolatot, amivel eljátszhatnám a családosdit. Inkább várok. Hátha ismét bízhatok valakiben. De előbb ezt az iszonyú félelmet, és kétségbeesést kellene leküzdenem.
2014. máj. 31. 21:56
 15/37 A kérdező kommentje:

Rengeteg a kérdés...

Vajon ki kellene lépnem az életéből végleg, hogy semmi sem húzza vissza, és kétségek nélkül lehessen boldog? De mi van ha szüksége lenne rám, és nem tud, vagy nem mer megkeresni? Hiszen egy jól megrendezett szinjátéknak, még egy felnőtt is bedőlhet. De nem lehet egy életen át játszani. És miután lehullottak az álarcok, lehet nem marad senkije. Mert mit várhatna, egy anyától aki sohasem tisztelte a saját családját? Aki miután összejött a mostani párjával, azonnal gyengélkedni kezdett a fogamzásgátlótól, amire soha nem volt példa korábban. De mit várhatna attól a férfitól, aki ilyen idősen, vezetőpozícióban dolgozik, mégis egy-két hónap után gyermeket csinál úgy egy nőnek, hogy talán még csak fel sem teszi magának a kérdést, miért nem az anyjával él a fia évek óta? Aki talán azt képzeli, abból áll az apaszerep, hogy toljunk mindent a gyerek alá. Azt gondolom, rendkívül felelőtlenek. Persze lehet hogy tévedek. Igazi nagy szerelem, és vigyáznak majd a gyerekekre. Nem csupán kellékként tekintenek az emberekre, akik azért vannak, hogy tökéletessé tegyék a magukról alkotott képet. Fogalmam sincs róla vajon mit éreznék, ha látnám Őket valahol, mint egy nagy és boldog család, miközben a fiam ott van velük. Azthiszem a helyszínen semmisülnék meg, még akkor is, ha valószínűleg csak színdarabot látok.

Ha lelépek, nincs kihez fordulnia, ha gond lenne. Ha maradok, elhal bennem minden. Ezt napról napra érzem.

2014. jún. 1. 05:38
 16/37 aries 2 ***** válasza:
Nekem nincs gyermekem. De te igazán szereted gyermekedet. Nem neked ítélték? Furcsa. Én annak ítélném oda, aki több szeretetet tud adni, még akkor is, ha szegényebb. Én is úgy érzem, hogy vissza fog majd menni hozzád a fiad, miután rájön, hogy anyagiakkal nem lehet szeretetet pótolni. Kitartást!
2014. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy rád bármikor számíthat, és ha tényleg boldogabbnak érzi ott magát, maradjon, csak ne feledkezzen el, hogy honnan jött. Benned meg ne haljon ki semmi... Dolgozz, próbáld elvonni s figyelmed róla, bár Ennyi közös emlék után... Remélem egyszer minden jobbra fordul...
2014. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék a bácsi gyereke, és oda is költözködnék. Az árvaházból kellene csak kivenni engemet. És szeretném vinni a kiskutyámat is, amit az árvaház kerítése mellett szelidítettem magamhoz. Ugye igaz a történet, amit le tetszett írni. Nagyon várom a válaszát.
2014. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságokat!

Ami a bíróságot illeti, nem lett volna okuk másképpen dönteni, mert annak ellenére, hogy megvoltak az anyja maga hülyeségei, kifejezetten gondoskodó volt a gyerekkel. Őszintén szólva, engem is meglepett az anyaszerep, amit utána kellett vállalnom.

Más...

Kérdésre.

Árvaház. Szerintem, gyerekeket nem adnak csak úgy ki pótlás céljából.

Igen, ez igaztörténet. Nem szórakoznék ilyennel. Főleg nem olyan emberrel, aki éppen ebben a cipőben jár. Hiszen van annak éppen elég baja.

2014. jún. 1. 11:52
 20/37 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen munkát kaptál?
2014. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!