Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láttam anyát és a szeretőjét....

Láttam anyát és a szeretőjét. Elmondjam apának?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé megromlott a szüleim kapcsolata és észrevettem, hogy anya nagyon sokszor eljár otthonról mostanság. Apa ezt annyira nem veszi észre, mivel elég sokat dolgozik három műszakban. Egyik este, amikor anyám elment otthonról, én felkaptam magam és követtem őt.

Nos, egy szállódába ment, ahol aztán egy idegen férfivel találkozott és csókkal üdvözölték egymást (nem arcra puszi, hanem eléggé intimen). Majd eltűntek pár órára, de ezt már nem vártam meg és nagyon lesújtva hazamentem, ahol aztán egész éjjel nem is aludtam. Most két hete teszem a szépet mindenki előtt, de anyámra nem bírok ránézni, mert komolyan elfog az undor, hogy ezt csinálja. Nem tudom mi legyen. Nagyon rosszul érzem magam ettől a helyzettől és teljesen tanácstalan vagyok. Ha hallgatok, akkor úgy érzem elárulom apámat, de ha nem akkor pedig anyát és szétrobbantom a családunkat. :(((


18/L


2014. máj. 27. 22:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ne avatkozz bele kérdező!


Hiába a te szüleid,sajnos nem a te dolgod....

2014. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el édesapádnak, hogy a 3 műszakban, nehezen megkeresett pénzét a felesége hotel szobákban szórja, idegen férfiakkal. Joga van megtudni, milyen felesége van! Hogy is, hogy is hívják ezeket?....itt van a számon, csak nem jut az eszembe!
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Édesanyám csalta édasapámat, de anyám vallotta be, senki sem tudott róla. Az elején nehéz volt apának is, nekünk, válás is lett belőle, de azóta mindkettejük boldog. Gondolj bele, ha szét is megy, apukád is megtalálhatja még egy másik nő oldalán a boldogságot, ahogy lehet anyukád is :)
2014. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ó, ennyi erkölcsi szentet...
2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Elég szomorú utolsó ha te nem így gondolod, az csak téged minősít.
2014. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Hát igen, a világot nem fekete-fehérben látom, elismerem. Tudok olyan kapcsolatokról, amik rosszul működtek, de - mondjuk a gyerekek miatt - a szülők együtt maradtak. Nem azt mondom, hogy jó dolog félrelépni vagy szeretőt tartani, csak azt, hogy

"Csodálkozol a kokainistán,

s nem érted?

Gondolkozzál az okain is tán -

s megérted!"

2014. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Gyerek aki azt látja szülei össze vissza csalják egymást sokkal jobban sérül mint egy válásban.

Persze kifogást mindenre lehet találni, főleg gerinc nélküli embereknek.

2014. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Gyerek? 18 éves.

Össze-vissza? Egy szeretőről tudunk a fenti sztoriban.

2014. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!