Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láttam anyát és a szeretőjét....

Láttam anyát és a szeretőjét. Elmondjam apának?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé megromlott a szüleim kapcsolata és észrevettem, hogy anya nagyon sokszor eljár otthonról mostanság. Apa ezt annyira nem veszi észre, mivel elég sokat dolgozik három műszakban. Egyik este, amikor anyám elment otthonról, én felkaptam magam és követtem őt.

Nos, egy szállódába ment, ahol aztán egy idegen férfivel találkozott és csókkal üdvözölték egymást (nem arcra puszi, hanem eléggé intimen). Majd eltűntek pár órára, de ezt már nem vártam meg és nagyon lesújtva hazamentem, ahol aztán egész éjjel nem is aludtam. Most két hete teszem a szépet mindenki előtt, de anyámra nem bírok ránézni, mert komolyan elfog az undor, hogy ezt csinálja. Nem tudom mi legyen. Nagyon rosszul érzem magam ettől a helyzettől és teljesen tanácstalan vagyok. Ha hallgatok, akkor úgy érzem elárulom apámat, de ha nem akkor pedig anyát és szétrobbantom a családunkat. :(((


18/L


2014. máj. 27. 22:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

A családot anyád robbantotta, nem te..

Egyébkent én anyamnak szolnék, nem apamnak... Mondja csak el ő

2014. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
a biciklitárolóban?
2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%
Ez a szüleid dolga, nem kavarj be azzal, hogy elmondod az apukádnak. Inkább az anyukádnak meséld el, hogy láttad, és hogy ettől hogyan érzed magad. Nincs mitől undorodnod, az élet nem mindig úgy alakul, ahogyan elképzeljük, mindenki csak próbál boldog lenni, ahogy tud. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik.
2014. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
2. Ott az anyuka egyedülálló, a gyereke pedig felnőtt:)
2014. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam, hogy elmondom anyának, hogy tudok róluk... de nem tudom hogyan fogjak hozzá és félek a reakciíjától. :(


Biciklitároló???

2014. máj. 27. 23:04
 6/38 anonim ***** válasza:
Mármint felnőttebb ;)
2014. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
12%

ja tényleg, visszavonom a tárolós kommentet, de oda beírom majd, hogy "szállodában?":D:D


ma ilyen "gyerekek megtudják, hogy az anyjuk egy szemét" nap van?:D

2014. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Látom valakinek ez nagyon vicces...köszönöm a kinevetést. Nem kívánom ezt az érzést senkinek.
2014. máj. 27. 23:11
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Szép, apád 3 műszakban gürcöl, anyád meg szállodára pazarolja a pénzt.
2014. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!