Elmondjam az igazat?

Figyelt kérdés
Úgy jártam hogy felvételiztem egy rendészeti suliba de már az első szitán kiestem. A szüleim nagy álma volt ez így mikor megkérdezték mi hogy volt hogy ne csalódjanak akkorát azt mondtam csak 5 ponton múlt.... Ez ennyibe is maradt de most mégis találtak valami protekciót aki talán segíthet ...ő valószínű megtudja az igazat és ha ezt a szüleim megtudják tuti megölnek és össze törnek lelkileg mit tegyek?

2014. ápr. 22. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el, jobb ezt ha tőled tudják meg. Valamint az ismerősnél sem égnek le úgymond, mivel ők úgy tudják, hogy csak öt ponton múlott. Nagy pofára esés lenne.
2014. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat nehez dolog,de mindenkeppen mondd el,hogy töled tudjak meg,ne az ismeröstöl. Ha nagyon nem tudod elmondani,akkor probalkozz azzal,hogy nem szeretnel abba az iskolaba menni,nem neked valo szerinted,inkabb masikba mennel. Ne is beszeljenek a protekcios emberkevel.

De legközelebb mondj igazat.

2014. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, a saját életedet akarod élni vagy a szüleidét? Ne azért akarj valahova bekerülni, h az ő álmukat teljesítsd, hanem menj a saját álmaid után. Ha nincsenek, akkor eröltesd meg magad, és találj magadnak!

Ha tényleg kiderült, és "megölnek" a szüleid, akkor mondd meg nekik, h hiába akarnak ők belőled hegedűt faragni, ha te balta nyelének vagy jó (vagy legyen kisszék, vagy furulya, kakukkos óra, tök mindegy. Mondd a szemükbe, h ne azért szeressenek, mert beváltod az ők álmait, hanem Te magadért.

2014. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!