Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam az igazat vagy nem...

Elmondjam az igazat vagy nem kéne már?

Figyelt kérdés
A történet a következő van egy 5 éves kisfiam aki egy futókapcsolatból született meg! Mikor kiderült ,hogy terhes vagyok fel akartam venni a sráccal a kapcsolatot de ő egyszerüen eltünt megfenyegetett, telefonszámot változtatot.Nos én csak a tényeket akartam közölni nem volt eszembe követelni semmit csak azt ,hogy tudjon a dologról! A fiamat megtartottam amit nem bántam meg! Viszont kb 4 hónapos lehettem mikor megismerkedtem a mostani párommal neki már az elején elmondtam mindent őszintén .Ő igy elis fogadot! Viszont én lasan 6 éve ennek vagyok lelki betege ,hogy az igazi apja meg nem is tudja ,hogy neki születtet egy fia most vmelyik nap közöségi oldalon nézelődtem ismerösők ismerősei között mikor rá találtam azzota az érzés csak rosszabb lett. Látva azt ,hogy mennyire hasonlitanak egymással a fiamra Nagyon jól tudom ,hogy kár felbolygatni a múltat ha van egy normális párom aki az apjaként szereti a fiamat de mégis egyszerűen nem tudok szabadulni a gondolatól.
2011. júl. 20. 22:00
 1/5 anonim válasza:
58%

Beszélj vele!

Beszélj vele!

Be-szélj-ve-le!

WOOOOOOOOUUUUUU!:D

Sok sikert ;)

2011. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne, a mostani családod miatt, ne miatta.
2011. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zavart akarsz és boldogtalanságot?Akkor csináld. Nagy marhaság.
2011. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én a helyedben megvárnám mig a gyereked elég értelems lessz hogy elmondhassad neki hogy mi a helyzet és hogy mit szeretnepl. megismerni az apját aki eldobta mint 1 üres chips ez zacsit vagy igazi apjaként szeretni azt az embert aki apja helyett apja volt és elfogatta hogy más gyerekét kell felnevelnie,eltartania
2011. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy erről a párodat is meg kellene kérdezni, hiszen ha elmondod, ezzel lehet, hogy felborul a családi életed, és ez őt is érinti. a béke érdekében én lehet, hogy nem keresném meg.
2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!