Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam Neki az igazat?

Elmondjam Neki az igazat?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam nem kimutatni az érzéseimet Felé,és viszonylag közömbösnek mutatkozni,illetve megmaradni a baráti szinten...Neki családja van,nekem párkapcsolatom.Tudom,hogy tiltott gyümölcs,hogy felforgatnék mindent magam körül...Tudom,hogy nem szeret,maximum tetszem neki.Tudom,hogy kicsi az esélye annak,hogy az érzelmeim viszonzásra találnak,sőt,azt hiszem,meg fogom ütni a bokámat,és hatalmasat fogok csalódni.Mégis azt tervezem,hogy elmondom Neki,hogy szeretem.Már nem nagyon bírom magamban tartani...Iszonyúan nyomasztó érzés,és Ő még csak nem is tud az egészről.Rengeteget sírok,és félek.Nem akarom felforgatni senki életét,de közben szerelmes vagyok,tiszta szívemből.Ilyesmit már nagyon régen nem éreztem.Megszakad a szívem,nagyon-nagyon fáj itt belül...Gyűlölöm magam,hogy ennyire ostoba vagyok!

Vajon megérné színt vallani Neki?Nem bírom már magamban tartani!


2010. nov. 11. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább taktikázz
2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?Nem tudom magam megjátszani tovább,eddig is nehezen ment.Pont azért,mert nem akartam belebonyolódni.Már nem megy,kisírtam a szemeimet.Hajlok az őszinte vallomás felé,de az még a barátságot is aláásná,talán egy életre.
2010. nov. 11. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt írod párkapcsolatod van...de akkor, ha mást szeretsz, hogy tudsz a pároddal együtt lenni, akár csak találkozni vele, csókot adni neki?????...

Amúgy mióta tart ez a szerelem a családos pasi iránt? Nem lehet, hogy csak az ellaposodott kapcsolatodból menekülsz és találtál valakit, aki eléggé tetszett ahhoz, hogy most fellángolj, szerelembe ess mint vlmi tini...???

2010. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd meg, mert kifognak használni vagy beégsz.

Amúgy jó neked, mert ha én szerelmes vagyok valakibe az istenért se árulnám el, félnék a visszautasítástól vagy mittudoménmitől:S

Sőt, halálfélelmem van a szerelem bevallástól!

26.L

2010. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondod, tudod, hogy aza a masik nem szeret, maximum csak tetszel neki. Szerintem ne mondd el neki, hogy szereted. Ha ö is erezne valamit irnatad, az mas lenne. Nem volna kevesbe nagy szemetseg, de megis mas lenne. Ö egy csalados ember, neked pedig van egy baratod. Ha mindenkeppen valtoztatni akarsz, az elsö dolgod az kellene legyen, hogy elhagyod a pasidat, mert mar nem szereted, es nem vered at tovabbra is. Hacsak nem latnam, hogy a csalados pasi is legalabb annyira szenved ertem, mint en öerte, en nem nyulnek bele egy hazassagba. Gondolj bele, neked hogy esne, ha egy nö ramaszna arra a ferfira, akit te szeretsz.
2010. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van!Átgondoltam a dolgokat,és én is úgy láttam a legjobbnak,ha csendben maradok.Majd elmúlik ez az egész,próbálok nem gondolni rá.A kapcsolatomat meg megpróbálom helyrehozni.Nem lenne jó eldobni mindent egy új fellángolásér,mert tényleg lehet,hogy mindez csak fellángolás.Másrészt tényleg nem szeretném felforgatni senki életét.A pláne meg tényleg az az egészben,hogy nem hiszem,hogy az érzelmeim viszonzottak,illetve bizonyos jelekből látom.
2010. nov. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!