Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki az...

Mit tegyek? Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Hétvégén talizok egy pasival..és anyumnak hazudok hogy máshová megyek. Azért nem akarom neki elmondani mert egy az hogy cigány a pasi és anyum kijelentette hogy úgy merjek mégegyszer cigánnyal "összeállni" hogy nagyon nagy balhét csinál. (Volt egy cigány pasim..és hát nem volt valami "jó" és azóta anyum ezzel van.

Elmondjam neki az igazat? De akkor meg nem enged el. :S

L/15

Köszi a válaszokat. :)


2009. dec. 16. 17:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Viszont apum is cigány..szval nem értem anyum.
2009. dec. 16. 17:39
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
ne jarj cigannyal!Kerlek ne fogadd meg a tanacsomat!!!!enis egyszer jartam cigannyal,hidd el nem jo dontes!!!Eppen azert mondja anyud,hogy ne jarj azzal,mert tudja,hogy mennyi gond van veluk!nem viccelek.bennem is van keves cigany ver1/8ad...de most komolyan ne menj bele nem eri meg anyud nem hiaba mondta,o is tudja!!!Talasz ezerszer jobb magyar pasit!21/L
2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
de ha megis elmesz a randira, nehogy elmondd anyudnak, mert akkor az agyverzest kap!Egyebkent mar azis szep toled,hogy nem akarsz hazudni az anyukadnak, Ezt nagyon becsulom benned!elozo voltam
2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..ha anyum megtudja.. :S

De nem is nagyon akarok vele összejönni csak egy tali. :)

Köszi h írtál.

2009. dec. 16. 17:48
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Addig játssz a tűzzel kislány amíg megégsz!Amúgy meg 15 évesen még barbiznod kellene.Anyukád helyébe megnyúvasztanálak....15 évesen már volt pasid is volt...na ez szép.Mi lesz belőled???Inkább nem írom le....
2009. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szia.

Egy pasim volt még..és nem csináltam olyan "dolgot" mint a ami 15 éves lányok.

2009. dec. 16. 17:54
 7/23 A kérdező kommentje:
mai*
2009. dec. 16. 17:54
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsonak, miszerint a tuzzel jàtszol, igaza van, de duplàn azzal jàtszol: egy-anyud nem szeretné, ha romàval jàrnàl, de talàlkozol vele. Ketto- még hazudsz is neki, hogy màshovà mész, tuti kitor a harmadik vilàghàboru ha megtudja..Ha nem indiszkrét, mibol fakad anyukàdnàl ez a cigàny-gyulolet? Irtad hogy azt mondta, mégegyszer ossze ne àllj cigànnyal...Az elozo "pasid" ( màrha egy 15 évesnél lehet ezt a szot hasznàlni) bàntott, vagy mi?
2009. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi különös baj a régi pasimmal...csak anyum azután kezdte rossz szemmel nézni miután szakított velem.

Mondjuk előtte is próbált bekavarni.

2009. dec. 16. 18:10
 10/23 A kérdező kommentje:

Miután szakított velem..anyum felhívta az anyját..és hát eléggé leb@szta. Szerettem a volt barátom..meg az anyja és az apja is nagyon kedvesek.

De anyum ezt másképp látja.

2009. dec. 16. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!